• Droljo
    4.8k
    klošarskog klubićaMr Anderson

    A? Kome everton toliko smeta i zašto? Baš simpa ekipa koju nejde par sezona. Bez suludih kupovina i prodaja. Meni su super bili sa kombom Afrike, amerike i tim cahill glavom u rašlje. Nisu roster mijenjali godinama...
    Jedino ako ti je draži crveni dio grada pa zato..
  • Jaro
    5.4k
    godinama besmislen klub - engleski Slaven Belupo - "nikad" borba ni zasto, uvijek neki prosjek. Ovih par godina borbe za opstanak - napokon neki pomak u bilo kojem smjeru...
    Jedino sto smeta mi je ljiga Pickford. Drazi mi je crveni dio grada naravno, al jbg Crveni je nastao od plavog i bez Evertona nebi bilo Liverpoola jbg...
  • rob ljubavi
    772


    Auf, ovo za sulude kupovine kojih nije bilo si bubnuo.
  • Droljo
    4.8k
    Za prije govorim. Isti trener i ekipa godinama i skoro uvijek u gornjoj polovici tablice. Meni simpa
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Moja procjena da će Barcelona osvojit ligu prvaka, igraju sve bolje i uvijek su opasni kad dođu do polufinala lige prvaka.
  • Jaro
    5.4k
    Ova Barca od kad je "odustala od sezone", najavili razlaz s trenerom te poubacivali djecu u igru, fino igra (bar ovo kaj gledam u LP)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zanimljiva bi bila rasprava na nekom cijeloživotnom nogometnom nivou jel ima itko da bolje igrače izbacivala i izbacuje od Barcelone, možda, ali možda Ajax kao nekakav close enough i tjt.
  • Nino Bule
    11.3k
    Osvojit ce kurac a ne ligu prvaka
  • Jaro
    5.4k
    Kakvo ciganjenje... igrac, trener, pomocnik crveni...
  • Crusades1986
    9.5k
    Kakvi su ovo dresovi Atletica? Jel im ovo cijelu sezonu gostujući?
  • hardek
    1.4k
    Kakav kaos na Dortmundu. Koji je ovo već put u LP u ovoj fazi da se neka ekipa vratila sa 2 brza gola?
  • deda
    27.6k
    Bolestan Dortmund :clap:
  • Jaro
    5.4k
    i ooet bVB na 2 plusa...
    Jebo ih tekme u isto vrijeme...
  • nkdz
    829


    Od 1903 do 1911 Atletico je imao plave boje i na grbu i ako se ne varam na dresovima pa je ovo prema uzoru na to.

    "Atlético Madrid Unveils a Limited Edition Kit to Celebrate its 120th Anniversary
    The blue and white kit is inspired by the club's first uniform."
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da je ovo jedno od najefikasnijih faza zavrsnice LP ikad...

    Barca - PSG 9 golova u 2 tekme, BVB - ATM isto 9

    Real - City 6 komada, Arsenal - Bayern 4...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.