• Jaro
    5.7k
    ne pratim detaljno (samo rezultate Posušja) ali jel ih guraju tolko da su 12 bodova ispred Zrinjskog i 20 od ostatka?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ukoliko nekoga zanima može pogledati sažetak: https://www.youtube.com/watch?v=xUgKqhyawkk

    Ovaj prekršaj na 5:59 je komedija. :lol:
  • Sunja86
    1k

    U centru pažnje naša želja u ovom zimskom prjelaznom roku Hashioka osim spektakularnog preokreta, reakcija komentatora na golu za 3:3, Hashioka dobrodošao u najjaču ligu svijeta :lol:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    @Jaro mislim da će se to najbolje vidjeti u europskim utakmicama na ljeto.
    Kao što sam već pisao, poklopilo im se da Zrinjski igra europsku jesen, praktički sve derbije u prvom dijelu su igrali kući i stvorili solidnu prednost. Možda bi bili prvi i bez sudačke pomoći jer im je jedini ozbiljan konkurent Zrinjski, ali ima previše čudnih odluka na terenu i kod delegiranja sudaca.
  • Mandelinho
    330

    Čovjek je desni bek, a igrao lijevog stopera u 3-5-2 po Sofi :grin:
  • Patrik11
    120
    qarabag sa crvenim kartonom prca i ne vadi
  • Zagreb1992
    1.3k
    Opet preokret Leverkusena
  • marcio amoroso
    32.5k
    Žao mi Qarabaga.
  • DrawTube
    3k
    meni ni najmanje. Pogotovo nakon što im je trener pozvao na pokolj Armenaca.

    Klub s hordom internet idiota a u azerskom prvenstvu imaju 1300 ljudi prosjek. Zanima ih europa i ništa drugo. A na netu su veća horda od Fenerbahčetovih i PAOKovih skupa

    Neka su ispali
  • Georg Koch
    3.7k
    Ante Budimir ne prestaje trpati.
    7' i gol protiv Reala za 1:1.
    Svaka cast doktore!

    Pogodak -> https://streamin.one/v/c234b686
  • Krizy
    36.8k
    Vinicius za vodstvo Reala u četvrtoj minuti, Ante Budimir izjednačio u sedmoj minuti.
    Njegov 15. gol u sezoni, samo Bellingham s 16 ima više.
    Kakva sezona Ante Budimira :scream:
  • Marley
    890
    trenutno bez dileme prvi napadac repke :smile:
  • jedan u nizu
    6.2k

    samo kao kod Jakira, tako ni kod Dalica nece doci do izrazaja u formaciji koju igramo vec 5 godina.
    Koliko sam shvatio, Budimir igra u formaciji sa 2 napadaca.
    U repki i da igra u prvoj, nece zabijati puno jer mi nemamo tu formaciju, a nemamo ni krilne napadace koji bi snjim oformili napadacki trojac.
    Solo Budimir uz podrsku Niksija, Kramarica ili nekog treceg, nece puno pomoci u napadu.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Jakić zabio gol za Augsburg protiv Wolfsburga....Mogao bi Niko uskoro biti slobodan
  • Marley
    890
    a ne znam, morat ce prilagodit Dalic. Ludo bi bilo ostaviti na klupi trenutno najefikasnijeg napadaca, jer on ne zeli mijenjat formaciju.
    Zadnju protiv Armenije su startali i Kramaric i Budimir.
    Na kraju je uslo od Sosinog ubacaja (koji je trenutno prilicno dobar, doduse samo prema naprijed haha).
    Mario Pasalic je trenutno u odlicnoj formi takodjer, a moze posluzit kao krilo.
    Ma bit ce vec neka kombinacija, mene trenutno vise brinu pozicije stopera.
    No, da ne spamam temu haha. Samo mislim da bi bio grijeh ne staviti ovakvog Budimira u prvu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.