• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne znam kolika je bila nadoknada niti je li trebao produžiti dodatnu minutu ili dvije ali ako je odlučio svirati kraj nakon kornera ja ne vidim toliki problem. Lopta je napustila kazneni, igrač Reala ide od gola, sudac svira kraj, pola igrača Valencije prestaje igrati jer je čulo zvižduk i onda slijedi centaršut i Bellingham nebranjen zabija gol. Više su problem mediji koji od ovog prave senzaciju i pišu da je sudac svirao kraj dok je lopta letjela prema golu i slično...ja sam pogledao gol baš zato jer sam mislio da je stvarno svirao kraj dok je lopta bila u zraku na metar od gol linije kad tamo lik svirao kraj kad je igrač Reala bio na krilu 20 metara od gola guzicom okrenut prema golu Valencije.
  • Jaro
    5.7k
    Takoder, Liverpool u 90+9 zabija za pobjedu protiv Nottingham Foresta danas, iz takoder kontrovezne situacije.
    Dvije minute prije, Forest je imao napad, dok se Liverpoolov igrac srusio te iznudio prekid utakmice. Sudac prekida igru dok je lopta bila kod igraca Foresta, kasnije igraci Liverpoola nisu vratili loptu nazad te su u akciji nakon toga zabili gol u zadnjim sekundama susreta.
    jedan u nizu

    Ista situacija bila u prvom poluvremenu, samo s izmjenjenim ulogama. Sudac prekida igru, nakon prekida daje loptu "krivoj" momcadi i nastavlja se igra... Aj bar je bio konstantan... s druge strane od vracanja lopte, do gola je proslo 2 minute...

    Al da dovucemo engleske suce u HNL pol drzave bi gorilo - nasi suci su med i mlijeko prema ovima.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Koji k...c je ovim tovarima?
    Vidim onaj debil jurić prijeti trenerima po italiji da će ih zaklati...

    Jbt, to je samo nogomet!
  • Paggini
    7.2k
    Hahah jedino rijesenje je da Chat GPT sudi svima, ali ce onda tovari dolje dramiti da je netko ubacio kod da sudi kontra hajduka
  • Herñan Crespo
    79

    Juric prijeti zato Bijelica udara
  • Džudžan86
    243
    Porto s 5-0 razmontirao tovarsku bracu
  • Jaro
    5.7k

    Ne znam jel neki nizeligas u kupu izgledao ovajo lose protiv citija...


    Ten Hag: “We defended brilliantly out of possession, we were close to winning or at least getting a draw here”.

    “It was a good performance overall. The players gave everything”.

    A bogme, ETH i nas profa imaju isti smisao za humor...
  • xavier
    11.1k


    Ja bih Unitedu predložio zamjenu trenera. ETH nama, a Jakir njima...win win :sweat:
  • striko
    1.2k
    Ivo Grbić je sinoć već u mislima bio na proslavi titule na splitkoj rivi.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dresovi kod Lazija brutalni.
  • Paggini
    7.2k
    Južnoamerikanci su izmislili ciganluk za ostatak svijeta, ali idu u tolike ekstreme da mi je jako smiješno.

    Da je ovo napravio Osijek u nedjelju, mislim da bih se još uvijek smijao.

    Legende brazilske.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Zgadija vice:

    Hocemo Brazilske suce u hnlu!
  • miro
    3.2k
    Koja klasa je nas Dani
  • Kepec
    4.8k
    Kako je lijepo gledati sedmicu Leipziga i desetku Reala u osmini finala Lige prvaka znajući da su u jednom periodu svoje karijere bili glavni kotačić Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.