• Jaro
    5.9k
    Mutavi Infantino na najavi SP nogomet naziva "soccer"...
  • Mlađi referent
    11.1k
    ti klubovi tipa VeležMlađi referent

    To su ti :halo:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Fener - Trabzon 2:0, 59. minuta, ubija ih Fener, ako nekoga zanima prijenos je na SportKlubu.
  • Jaro
    5.9k
    Jbt VAR i sljepac koji upravlja njome na Sev-Juve. Kad hod se neki klub priblizi statusu najogavnojeg u svemiru Juve se potrudi da se zadrzi na vrhu....
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Kakav je Mourinho doktor. Još jedno finale europskog natjecanja. Čovjek koji i sa manjim klubovima radi čuda.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Kakav je Mourinho doktor.Maksim Maksimirski

    “Jel moraš prvo biti dobar konj da bi bio dobar jockey”

    Njegov najjači odgovor ikada :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Najbolja njegova izjava je kako je njegov najveći uspjeh u karijeri drugo mjesto i osvajanje EL sa onakvim Manchesterom. Kasnije su i u Manchesteru shvatili kakvog su genija imali kad su zaredale sezone bez trofeja i kad je šesto mjesto postalo normalno za jedan takav klub.
  • Markelo
    2.5k
    Zar nije to Sacchijeva izjava?
  • marcio amoroso
    33.1k

    Mi smo se te izjave sjetili večeras kad je igrala
    Roma. Mislio sam da je sto posto njegova. Moguće da je i Sacchijeva, ali je vrhunska. Uvijek se nasmijem kad se sjetim te izjave.
  • Neki tip
    19.6k
    Sacchijeva je izjava, ali legendarna u svakom slučaju. I potpuno primjenjiva na Mourinha!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Najbolja njegova izjava je kako je njegov najveći uspjeh u karijeri drugo mjesto i osvajanje EL sa onakvim Manchesterom. Kasnije su i u Manchesteru shvatili kakvog su genija imali kad su zaredale sezone bez trofeja i kad je šesto mjesto postalo normalno za jedan takav klub.Maksim Maksimirski

    Ne znam tko je to u Manchesteru shvatio, većina ga se htjela što prije riješiti. Poslije njega su bili treći i drugi na ljestvici tako da ni dio o šestom mjestu nije točan.
    Koliko god mi Roma bila draga, a draga mi je ful, ona je sad njegova razina i tamo je car. Ušao u finale s jednim udarcem na gol, tipični Mourinho. :D
  • Rex Ramae
    2.5k
    Zanimljivije će biti finale EL nego LP. Ekipa koja ne gubi finala EL protiv trenera koji ne gubi finala. :ok:
  • xavier
    11.2k
    Mourinho ima sličan problem kao Bjelica (koji je po meni apsolutno "Mourinho za siromašne"). Veoma brzo podigne i homogenizira momčad. Već za koji mjesec ima skupinu igrača koja je spremna "poginuti za njega". Moral je na vrhuncu i čini se da se radi o najboljem treneru koji postoji na svijetu i nije ti jasno kako je čovjek bilo gdje dobio otkaz i kako si uopće dobio priliku da dođe kod tebe.

    No problem je u tome što to nikad ne traje godinama nego u jednom trenutku atmosfera padne i tu onda počnu iskakati kosturi iz ormara jer Mourinho je sjajan kad stvari idu kako treba, ali nije baš osoba koja zna "ispeglati" stvari kad krenu u krivom smjeru. I onda samo krenu međusobne optužbe, moral padne i veoma brzo se dođe do točke s koje nema povratka...a kako je svima jasno, 25 igrača ne možeš promijeniti, a trenera možeš...

    S tim da ja stvarno volim Mourinha kao trenera iako je često prekrut, inzistira na svom stilu igre i kad nešto nije kako treba svi su za to krivi osim njega samog...
  • Mali Zeus
    10.3k
    To je to. I onda pokupi otpremninu i ide dalje. :D
  • Neki tip
    19.6k
    "Mitski stadion Hillsborough protekle je večeri bio poprište jednog od najvećih čuda u povijesti engleskog nogometa. Domaćin Sheffield Wednesday pobjedom od 5:1 nad Peterboroughom u uzvratnoj utakmici polufinala doigravanja koje vodi iz engleske treće (League One) u drugu (Championship) ligu ostvario je najveći preokret ikad u svim doigravanjima takve vrste na Otoku."

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-medjunarodni/svijet-bruji-o-cudu-na-mitskom-stadionu-nadoknadili-4-gola-zaostatka-i-osigurali-spektakl-na-wembleyju-15337284
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.