• Mali Zeus
    10.4k
    Ovaj Arsenal ako ne bude imao problema s realizacijom ce se prosetati do tri boda. Djeluju bas mocno. United mi s druge strane djeluje kao da bi se patio s nizeligasom.Infinity

    Dosta su dobri bili protiv Liverpoola. Arsenal je dobar, ali ne tako dobar, a Jedinstvo nije baš tako loše, dapače igra se gradi i sve ide polako prema nečem boljem dugoročno. Ne bih me čudilo da Arsenal doživi bolno prizemljenje u nedjelju.
  • Jaro
    6k
    Jedinstvu ce lakse biti ptotiv Arsenala mego mu je bilo jucer. Ko protiv Liverpoola, cvrsto iza (bez Maguirrea i bez dueta Fred - Mektominej to vec dobro izgleda, kad Casemiro sjedne bit ce to defenzivno jako dobro) i naprijed koja kontra ili krace razdoblje minipitiska... Njima su problem momcadi koje cekaju i protiv kojih oni moraju voditi glavnu rijec... tu se ceka sto ce Ten Hag posloziti...
  • bbb medimurje
    3k
    Kolko je zubac los
  • Markelo
    2.5k
    Poslovni nam partner iz Leipziga, gadno nastradao u Frankfurtu
  • Efes Pilsen
    7.2k
    mogli bi sljedeci put doci po Cacica :lol:
  • xavier
    11.4k
    Ovaj Arsenal ako ne bude imao problema s realizacijom ce se prosetati do tri boda. Djeluju bas mocno. United mi s druge strane djeluje kao da bi se patio s nizeligasom.Infinity

    Dobro si ovo prognozirao :cool:
  • Nolifer
    7k
    Nova 3 boda za United. Tekma je bila konačno odlična. Bez puno zamjerki. Debitant Antony zabio lijepi gol. Zaslužena pobjeda Uniteda protiv Arsenala 3:1 #GGMU :ok: :victory:

    Edit: napisao sam, da bi mogao pasti i Arsenal, pa evo pali su... xFire tips and tricks :cool:
  • Infinity
    15.4k
    Da ja sta znam imao bi zabranu kladjenja :lol:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ah dobra stara vremena kad bi United šamarao Arsenal na Old Traffordu. :heart:
  • Eduardo
    18.1k
    Chicharito :sweat:
  • xavier
    11.4k


    Znači zadnja minuta, rezultat 2:2 i on napravi ovo. Ne bi mi tako skoro vidio teren nakon toga.
  • SAS1987
    13.9k
    Dinamo Kiev je za Parrisa iz Kopra kojeg je skautirao i Dinamo platio 1.4 milje €.
  • Olmic
    3k
    Taman krenuo podijelit. Ako se netko još pita zašto nije kod nas došao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.