• Infinity
    15.2k
    Nije Celtic neka spektakularna ekipa da tamo nema mjesta za Juranovica. Da smo jucer igrali sa Celticom ocekivao bih i da njihovog desnog beka Franjic nadigra.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Baš, neš ti celtica i kluba, ostalo je samo ime.
    To je doslovno kvalitativni rang, šta ja znam viktorie plzen, ajd nek budu young boysi.
  • NORTE
    9.2k
    Mbappe svejedno na odlasku, nogometni virtuoz nezainteresiran igrati za najbolju momčad svijeta. Takvih igrača se odmah treba riješiti, zamjena može biti Haaland ili netko iole sličnih kvaliteta.
  • Infinity
    15.2k
    Chelsea osvojio SK Europe na penale protiv Villareala. Koliko vas je znalo da se uopce igra jucer? :rofl:

    Ja jucer u nevjerici da su se sve utakmice odigrale utorkom i da u srijedu nema nista za ispratiti i onda tek sad vidim da je igran SK i da je to razlog :lol:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Koliko vas je znalo da se uopce igra jucer?Infinity

    Znao sam da s igra, ali mi se nije dalo gledati.

    Ali da sam znao da će Kepa ući braniti penale, gledao bih samo zbog toga. Da sam novinar, pitao bih Sarrija za komentar.
  • Infinity
    15.2k
    Ta Astana top rjesenje za trece pretkolo. Bezveze ekipa koju mnogi mogu proci i onda biti nositelji u play offu. Samo jedno sranje se moze dogoditi, a to je da u play offu od svih nenositelja izvuces Union Berlin. I upravo to se dogodilo Fincima. Zao mi ih je, ponajvise zbog cinjenice da je Astana dio mog scenarija kako se dokopati grupne faze :rofl:
  • immerwieder
    1.2k
    gledam ovo slavlje igrača Brentforda s publikom na novom, niti godinu dana starom, stadionu,
    i odmah misli odu da toga ne bum doživel kod nas
  • Infinity
    15.2k
    Evo Real hoce sad u Premiership :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Krizy
    36.1k
    Ma katalonski list podbada :rofl:
    Ja osobno ću ove "superligaške" klubove gledati samo ako igrali s Dinamom.
  • Krizy
    36.1k
    Valencia i Getafe sinoć su otvorili novu sezonu La Lige. Jedini pogodak na susretu vidjeli smo u 11. minuti kada je Carlos Soler uspješno realizirao najstrožu kaznu i tako doveo Šišmiše u vodstvo. Kazneni udarac skrivio je Djené Dakonam fauliravši Denisa Čeriševa u nedozvoljenoj zoni, a togoanskom stoperu ovo je bio već deveti udarac s bijele točke koji je podario suparnicima u La Ligi. Naravno, po tom pitanju je rekorder u španjolskom prvenstvu: drugo mjesto dijele Carlos Vigaray, Damián Suárez i Aníbal Matellán koji su skrivili četiri penala…
    :zip:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.