• Infinity
    15.2k
    Sto se tice ovih TV prava za HNL, kad se vec spominju TV prava. Ako sam ja dobro razumio, kupci nemaju svoj TV kanal, i dalje postoji mogucnost da bi oni mogli prodati Areni prava za podrucje JI Europe?
  • xavier
    11.1k


    Mislim da će gotovo sigurno biti na Areni. SK ionako polako gubi bitku, a tko drugi im to može platiti?
  • Nolifer
    6.5k
    A kaj je sa tenisom, on je idalje na SK ili?

    Jer eto nemamo ni eurosport na klasičnoj pretplati maxtv ili a1, ne kužim i dan danas zakaj nema više tog programa...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mada možda sam fulo za Talijane.Majki2111

    Prije koji mjesec su potpisali nastavak suradnje sa Arenom, u trajanju od 6 godina.
  • Eduardo
    17.2k
    Eurosport je vlasništvu Discovery Inc. To znači da uz Eurosport nema više ni Animal Planeta ni Discovery Channela, već duže vrijeme. T-COM i Vipnet su ga strateški izgurali s tržišta.
  • Nolifer
    6.5k


    A tako znači, hvala na objašnjenju...
  • Neki tip
    19k
    "Andre Fomitschow karijeru nastavlja u petoj njemačkoj ligi. Bivši lijevi bek Hajduka bez kluba je bio od ljeta 2019. godine kada je otišao s Poljuda, a nakon dvije godine pronašao je novu sredinu. Njegov novi klub je FSV Jagersburg koji se natječe u Oberligi."

    :monkey:

    Izvor: index
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Haha ovo je top!
    5. liga!

    Pa ja znam dečke koji su išli u njemačku, igraju 5. ligu vikendom, treniraju par puta tjedno, a u međuvremenu lijepe pločice, voze dostavni kombi, rade u auto praonici i slično...kod nekog klupskog sponzora.

    Ovaj je do nedavno igrao u hajduku i nema 38 godina. :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Dobra neka plastika.
  • Nolifer
    6.5k
    Perverzno pojačanje Uniteda.. To znači da ništa od Hålanda... Makar htio bih vidjeti i Hålanda i Olmića u Unitedu, ali to su samo neostvarene želje..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nadam se da je jadnu žrtvu rasizma nakon EP novi ugovor makar malo oraspoložio.
  • Eduardo
    17.2k
    Manchester United drži prve četiri pozicije u povijesti Premier lige po najvećim dolaznim transferima.

    p545ncodc36lo5e9.png
  • Jaro
    5.4k
    rijesit ce to Pep, City i Kane valjda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.