• Eduardo
    17.2k
    Srbi :sweat:

    Vladimir Stojković: Silujte me ako ne osvojimo Kup!

    Attachment
    Gobeljic pulls down shorts in front of Stojkovic after Red Star win Serbian Cup final against Partizan (5M)
  • deda
    27.5k
    Conte otišao iz Intera
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da. Sporazumno raskinuli, navodno Inter mora još priskrbit oko 80 milki. Teški dani, bogme.
  • Eduardo
    17.2k
    Zidane više nije trener Reala. Dok se Massimiliano Allegri vraća u Juventus.

  • Eduardo
    17.2k
    Inzaghi izgleda novi trener Intera.

  • Eduardo
    17.2k
    U Italiji pravi show s transferima trenera, a sad je i Parmezzani slobodan. Također, i u drugim velikim klubovima bit će zanimljivo.

    Inter - Conte out, Inzaghi novi trener.
    Juventus - Pirlo out, Allegro opet na staro mjesto.
    Napoli - Gattuso out, Spalleti korak do potpisa.
    Lazio - Inzaghi out, Mihajlović i Mazzarri glavne mete.
    Roma - Fonseca out, Mourinho novi trener.
    Torino - Nicola out, Jurić novi trener.

    Real Madrid - Zidane out, bez trenera trenutno.
    Barcelona - Koeman pod upitnikom.
    Valencia - Bordalas novi trener.

    Bayern Munchen - Nagelsmann umjesto Flicka.
    Borussia Dortmund - Terzić out, Marco Rose in.
    Red Bull Leipzig - Nagelsmann out, Jesse Marsch glavni kandidat.

    Manchester United - Solskjær pod upitnikom.

    Lille - Christophe Galtier out, bez trenera trenutno.
    Lyon - Rudi Garcia out, bez trenera trenutno.
    Nice - Adrian Ursea out, bez trenera trenutno.

    Zanimljiviji transferi trenera nego igrača.

  • og1986
    2.9k
    Netko zna zašto je Lille bez trenera ?
  • SAS1987
    13.3k
    Jedina sreča za klubove koji nemaju trenera je cinjenica da je Tudor slobodan.
  • Eduardo
    17.2k
    Netko zna zašto je Lille bez trenera ?og1986

    "Moje intimno uvjerenje je da sam ovdje odradio svoje. Kvaliteta igračkog kadra za sljedeću sezonu ili ekonomska situacija kluba nisu povezani s mojim odlaskom. To je povezano sa mnom. Nakon četiri sezone osjećam da je vrijeme”, izjavio je 54-godišnji Galtier.
  • Dudu
    2.6k
    Lille je promijenio nedavno vlasnika i sportskog direktora, trener je ostavština starog režima koji je slagao klupsku politiku, pa vjerojatno zbog toga i on odlazi
  • Eduardo
    17.2k
    Vođen željom za modernizacijom kroz novu sportsku infrastrukturu, poput trening centra sa sjedištem u Frescatyju ili uglavnom obnovljenog stadiona Saint-Symphorien, a nakon uspostavljanja ambicioznog klupskog projekta koji donosi plodove, Fc Metz nastavlja svoj pohod. Klub Messin doista je odlučio promijeniti svoj grafički identitet i u tom je smislu predstavio svoj novi imidž.

    Počašćujući s jedne strane Lorenski križ, dajući mu jedinstveniji i elegantniji oblik, a s druge strane granatnu boju, Fc Metz odlučuje istaknuti svoju povijest i potvrditi svoje vrijednosti. Izbor križa Lorene nije slučajan: on je simbol koji najbolje predstavlja FC Metz za 69% nedavno podržanih pristalica.

    Povijesno vezan uz ovaj amblem, Fc Metz je ujedno i jedini klub ovlašten za upotrebu Lotarinškog križa, nakon traume doživljene tijekom Drugog svjetskog rata. Granat s ponosom prikazuje ovaj simbol na svojoj tunici od 1945. godine. Očito izaziva otpor, ali također i iznad svega hrabrost, samopožrtvovanje i odanost, vrijednosti drage pristašama Metza i općenito Lorene, vjernih svojim regionalnim korijenima.

    Tijekom modernizacije svog logotipa, Fc Metz također stječe snažni novi vizualni identitet. Taj se identitet sada vrti oko metalnog oklopa i plamena, simboliziranih uvođenjem energetske narančaste boje. Ovi su grafički elementi nadahnuti čelikom i vatrom, koji su oblikovali lik Lorrainea kroz industriju čelika i ugljena, ali koji su također oblikovali legendu o Graoullyju.

    Le Graoully, naravno, ostaje snažna figura u identitetu Kluba budući da će imati svoje mjesto u vizualnom identitetu, ali i, prije svega, na stadionu Saint-Symphorien kojem je, kao i do sada, čuvar. gradski amfiteatar u 3. stoljeću poslije Krista.

  • Krizy
    35.4k
    Prvi hrvatski novac (banovac) imao je dvostruki križ na naličju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Netko zna zašto je Lille bez trenera ?og1986


    Čitao sam da je Nica iduće sezone uvjerljivo druga iza Parisa, što se financijske moći tiče.( transferi,plate) zanimljivo mi kako mogu imat vise para nego recimo Monaco.

    Nice - Adrian Ursea out, bez trenera trenutno.Eduardo

    Cristopher Gatlier je novi trener.

    Tudor slobodan.SAS1987

    A Hajduk nema trenera... po titulu Tudore, sad ili nikad.

    igračaEduardo

    Aguero, Depay i Wajnaldum u Barcu :cool:
  • Nolifer
    6.5k
    Ludilo na Stadionu Brondbija Nakon Osvojene Titule | Brondby vs Nordsjaelland





    Kod njih već ovo normalno :up:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Guardiolini primarni ciljevi dovest Grealisha i Kanea. Uz krila kakva ima, mislim da mu Grealish nije potreban. Kane može biti zamjena za Aguera i to bi bio odličan trasnfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.