• og1986
    2.9k


    Pa kaj nismo mogli te dve tekme bolje odigrati :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Vjerodostojan izvor
  • Krizy
    35.1k
    Zaista veliku stvar je Dinamo napravio izbacivanjem Tottenhama, doslovno svake minute tweet u kojem se spominje Dinamo. Treba unaprijediti marketing jer ima jako puno prostora ali već je to rečeno na zoni 100 puta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Perez, Agnelli i Glazer hahahahahahaha

    Fale još Daltoni, prvi pendrek našeg kluba, i sa njima onaj čedo Terzić... kakva lakrdija u pm.
  • Krizy
    35.1k
    :rofl:
  • jp23
    2.2k
    Pitanje je sad ako ih se krene odma izbacivat iz aktualnih natjecanja, što sa mjestima koja su bila slobodna?

    Može li neki playoff između ekipa što su ispale za ta mjesta u EL polufinalu? I recimo u LP polufinalu isto. (Znam da ne može :lol:)
  • miro
    3.1k
    mene je frka kaj bu bilo s Eurom....ovo je sranje kak god okreneš
  • Majki2111
    2.6k
    Ja mislim da se tu nešto pita i igrače. Oni bi trebali zauzeti stav.
  • Bosna86
    11.5k
    Jedno laičko pitanje iz prava... Može li UEFA zabraniti transfere iz tipa Dinama u Real? Bi li se mogao napraviti takav pravni okvir? Zabraniti im da kupuju igrače ili da šalju na posudbu, to mi je ovako laički najlakši način da ih se sjebe

    Dosta firmi u svijetu ima klauzulu u ugovorima da možeš preci raditi u suparničku firmu tek nakon određenog razdoblja
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ne vidim zasto da ne.

    Ako mogu zabranit igračima koji igraju u tipa klubovima u sklopu te lige..da igraju za repku, što i transfere izvan sklopa te lige ne bi zabranili :smile:

    Ja mislim da se tu nešto pita i igrače. Oni bi trebali zauzeti stav.Majki2111

    Imam osjećaj da dosta dobar dio reprezentativaca(ne samo kod nas) općenito igraju reda rado za reprezentaciju, da nisu baš svi željni toga reprezentativnig dresa. Uz to sve, u repki ih ne plaćaju to im je samo još jedan plus da nemaju svoj stav za repku.
  • jp23
    2.2k
    S obzirom da im neće priznati natjecanje, s obzirom da će klubovi biti prisiljeni istupiti iz svojih liga, vjerujem da će ti se ovakva stvar zaobić po principu "raskini ugovor sa klubom i prelaziš kod nas"....

    Nadam se da će barem neki naši reći da im se ovo ne sviđa i tražit novi klub...

    Bar dio igrača da se pobuni protiv ovog, al vjerujem da oni koji se pobune će vrlo brzo biti razriješeni svojih ugovora.
  • jp23
    2.2k
    Iskreno me zanima što će Modrić na ovu cjelokupnu situaciju napraviti. Kakav god da je kao osoba, i dalje je kapetan naše reprezentacije, i sad me iskreno zanima što će se desiti... Mada mislim da ostaje u real madridu i igra tu inauguralnu sezonu tog smeća od superlige
  • Majki2111
    2.6k
    Ko bi odbio 400 milja u startu?
  • Mulec86
    389
    Svako moralan. Nogomet već dugo nije sport nego biznis, a ovo je prilika svjetskim jebivjetrima da postanu ono kaj i jesu. Sportske prostituke jeftinih obraza i ugašenih navijačkih pogleda. Cirkus za one kojima je do novčanika. Nadam se da će bar uefina natjecanja od sad donjet više manje srazove nogometnih klubova s dušom jer ne znam dal sam jedini al prije bi gledal Rapid nego neki City u ligi prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.