• Kwedi
    3.8k
    Jiri Jarošik, poznati češki nogometaš u kombinaciji za novog trenera Celja.

    Ak se tome doda Camoranesi kao trener Maribora, nešto očito je zanimljivo da takva imena prihajaju sosedima.
  • vjeko1701
    5.9k
    Neka mi netko objasni kako bismo trebali normalno funkcionirati bez novca od TV prava, ulaznica i svih ostalih prihoda kojih nema ili su smanjeni u vrijeme pandemije? — Index

    A joj, kako mi je to teško čitati :P :P :P
  • NORTE
    9k
    ne sjecam se da je Pochettino ovako dobar bio i da se za titulu borioNavijač Dinama

    Mourinho je trenutno 6. na tablici. United je 3. uz tekmu manje od Mourinha.
  • Infinity
    15.2k
    Nije ni pola prvenstva, a nije da je deset bodova razlike i da se sve ne moze okrenuti u dva kola. Jos je Tottenham ubio Boga u Manchesteru na Old Trafordu. Mourinho stvarno dobro radi s tom ekipom, barem po meni.
  • NORTE
    9k
    Lako je nekog razvalit kad imaš igrača više 65 minuta igre.
  • Infinity
    15.2k
    Kao da razvaljivanje vec nije bilo pocelo. Bilo je 2-1. Mozda ne bi bilo 6-1 do kraja, al United tesko da bi taj dan uzeo bod. Uostalom, ljudi s igracem manje uspiju i dobiti utakmicu, a ovakvi debakli su prilicno rijetki.
  • NORTE
    9k
    Kao da razvaljivanje vec nije bilo pocelo. Bilo je 2-1. Mozda ne bi bilo 6-1 do krajaInfinity

    2:1 vodstvo je tebi razvaljivanje?
  • Infinity
    15.2k
    Ne, zelio sam reci da je Tottenham vec vodio. Nije da je bilo 1-0, crveni, pa 1-6. Bilo je 1-2, crveni, pa 1-6.
  • Papastrumf
    9.4k
    Ne znam zašto se uopće priča o tom sranju od kluba ovdje!?
  • xavier
    11.1k


    Zar nisi još shvatio da je ovo tema prvenstveno o Unitedu :razz:
  • NORTE
    9k
    Ne znam zašto se uopće priča o tom sranju od kluba ovdje!?Papastrumf

    Ni ja, 6.mjesto Premiershipa nije tema za zonu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mourinho je trenutno 6. na tablici.NORTE

    Ili ti je Mourihno nabio kompleks pa ga ne voliš, ili nisi ljubitelj načina kako Spursi i timovi prije njega,kako su igrali. Nema trećeg.

    Ne znam zašto se uopće priča o tom sranju od kluba ovdje!Papastrumf

    Hajduk je na drugoj temi
  • NORTE
    9k
    Mourinha volim i super je menadžer, posebno drag mi je bio u Madridu, ali njegova bahatluk i nerespektiranje drugih trenera su mi smiješni, zato bih volio da ne bude u top 4. Ali nije on tema, nego priče o lošem Ogs-u dok su drugi super treneri.
  • deda
    27.6k
    Marca opet naveliko piše o Superligi. Navodno je Perez iz Reala glavni čovjek iza svega. Nogometni savez Španjolske je naravno protiv.
  • NORTE
    9k
    Jedva čekam da top klubovi to već jednom osnuju. Ta glasna manjina navijača istih tih klubova koja se protivi superligi će sutra dizat koreografije u istoj toj ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.