• Neki tip
    19k
    Za one kojima se da čitati malo više, a i naučiti ponešto, evo jednog vrlo zanimljivog članka (meni sjajnog!) o fenomenu Maradona u Napoliju:

    http://www.prometej.ba/clanak/drustvo-i-znanost/maradona-i-100-godina-talijanskog-ne-jedinstva-4299
  • Navijač Dinama
    7.3k
    U užem izboru za FIFA-inu nagradu za najboljeg nogometaša godine su: Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Neymar Kylian Mbappe , trojac iz Liverpoola Salah, van Dijk i Mane, Kevin de Bruyne te Sergio Ramos.

    Za titulu najboljeg golmana bore se Alisson Becker (Brazil / Liverpool), Thibaut Courtois (Belgija/ Real Madrid), Keylor Navas (Kostarika/ PSG), Manuel Neuer (Njemačka/ Bayern) Jan Oblak (Slovenija/ Atlético Madrid) i Marc-André ter Stegen (Njemačka/ Barcelona).

    Za najboljeg trenera nominirani su Marcelo Bielsa (Leeds United FC), Hans-Dieter Flick (Bayern), Jürgen Klopp (Liverpool), Julen Lopetegui (Sevilla) i Zinedine Zidane (Real Madrid).

    Po meni : Lewandowski, Oblak i Klopp :halo:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jedna od prvih riječi koje sam čuo vezanih uz nogomet uz Dinamo bila je Maradona. Prvi put sam ga vidio dok sam gledao kasete Italije 1990. od starog, ne baš neka prilika, ali i tad se vidjelo kakva je to veličina i kolika je pompa oko njega. Prvo svjetsko 1994. kaj sam gledao i one tekme kaj je odigrao kakvo ludilo je to bilo, a onda šok kad je opet izbio skandal i Argentinci su ekspresno ispali. Zbog njega sam zavolio i ekipu Argentine, lik je bio nogomet, ma više od nogometa.

    9864022-3x2-xlarge.jpg?v=4

    Bome Rijeka će danas igrati u posebnom ugođaju.
  • Krizy
    35.5k
    Kakva slika: La Bombonera u mraku, samo s Maradoninog mjesta dopirala svjetlost:
    pqtlfyi229nj3x9p.jpg
  • Eduardo
    17.3k
    UŽIVO

  • deda
    27.6k
    Rijeka će biti prva momčad koja će nastupiti na stadionu Diego Armando Maradona.
  • Eduardo
    17.3k
    već su ga preimenovali?
  • xavier
    11.1k


    Ne mogu baš tako brzo promijeniti naziv stadiona, a inače je u Italiji zakonski propis da se nikakva građevina ne može nazvati nečijim imenom prije nego prođe 10 godina od smrti osobe pa ne znam kako to misle zaobići.
  • immerwieder
    1.2k
    rekli su da budu samo dodali da se zove San Paolo Maradonino,
    tako možda izbjegavaju ovih 10 godina
  • deda
    27.6k
    Klub je navodno promijenio naziv, ali vjerojatno će službeno biti ovako nešto
  • Eduardo
    17.3k
    Upravo se igra. 30', 1:0 vodi domaćin :lol:

    33638c3.png
  • Infinity
    15.2k
    Sve po pravilima. Na terenu se mora nalaziti sedam igraca, nigdje ne pise da moras poceti susret s 11. Ovi ako dobiju dva crvena gotovo je. Jedino u ovim elitnim natjecanjima ima nekih zahtjeva da moras imati rezervnog igraca i golmana ili tako nesto.

    Nekad sam citao Avazov Sport, ovog po BH nizim ligama ima, nije mi cudno.
  • Krizy
    35.5k
    Jedan gostujući igrač se ozlijedio ili "ozlijedio" pa je pri rezultatu 3-0 utakmica prekinuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.