• Eduardo
    17.3k
    Morao bi Atletico uzet prvenstvo ove godine. Barca i Real su u banani teškoj.deda

    Koliko je ova Barcelona limitirana do bola. Mrtvi Pique, precijenjeni De Jong, neprilagođeni Griezman, mutavi Dembele, istrošeni Busqets, na kraju i Messi koji čini mi se više nije tu ni glavom ni srcem. Šlag na tortu je Koeman za kojeg sam siguran da neće dočekati kraj sezone na klupi Barce.
  • xavier
    11.1k


    Pa kažu glasine da su već (ponovo) kontaktirali Pochettina, ali on se i dalje nada pozivu iz Uniteda, no da je poručio kako ne planira čekati još previše.
  • Eduardo
    17.3k
    to bi im bilo najbolje pojačanje godinama unazad.
  • NORTE
    9k
    Nakon 8 odigranih kola United ima više bodova od Citya.
  • SAS1987
    13.3k
    m9euelqtvqwag88v.png

    Odigrano je više od pola sezone u Brasileirao i situacija je takva da se za naslov bori 8 klubova (to je nešto sasvim normalno u Brazilu) koji su unutar 7 bodova a čak 6 od 8 klubova ima jednu ili dvije utakmice manje. Ekstrem je Sao Paulo koji ima čak 4 utakmica manje i ako sve pobijedi onda bi imao veliku prednost.

    Moj Atletico Mineiro ima jako dobru ekipu i najboljeg trenera u ligi (Jorge Sampaoli) tako da se nadamo prvom naslovu po 1971. Ako ne osvoji Atletico nek osvoji Palmeiras ili Gremio pa svi sretni :cool:

    Sao Paulo je uvijek jak ali iskreno nisam očekivao da mogu biti toliko dobri ove sezone. Jedna od posebnosti Brazilske lige je da svaki klub u sezoni ima jednu ili više "crnih rupa" u kojima ima seriju poraza te neriješenih utakmica pa je sasvim normalno da lider prvenstava 3, 4, 5 utakmica ne pobijedi tako da još uvijek mislim da će Sao Paulo zajebati situaciju. Ali bolje da su prvaki oni nego šugavi Flamengo. Na svu sreću je Corinthians loš a Cruzeiru na 15. mjestu Serie B tako da se lakše diše :rofl:
  • deda
    27.6k
    Ove godine redovito pratim Brazilsku ligu. I tu stvarno čovjek ne može reći tko će koga, super zanimljivo natjecanje. Osobne simpatije imam prema Gremiu, ali kad bi se morao kladiti rekao bih da će uzeti Flamengo ili Sao Paulo
  • xavier
    11.1k
    Nakon 8 odigranih kola United ima više bodova od Citya.NORTE

    Pa to više znači da je City loš nego da je United dobar. Ali zato Tottenham, Chelsea, Liverpool i Leicester imaju više bodova.

    Ovo tvoje mi je kao da izgubimo naslov od Osijeka i kažemo "imamo 20 bodova više od Hajduka".
  • SAS1987
    13.3k
    morao kladiti rekao bih da će uzeti Flamengo ili Sao Paulodeda

    Flamengo je svakako dovoljno kvalitetan za naslov ali bi mogli imati probleme jer su doveli relativno neuspješnog trenera (Rogerio Ceni, bivši golman Sao Paula poznat po izvođenju slobodnjaka).

    Brazilska liga je se jako digla s izgradnjom novih, modernih stadiona pa se je i prosječna gledanost jako podigla. Npr Flamengo je prošle godine imao prosjek od skoro 59 000 a 13 klubova je imaju prosjek veći od 19k. Još je treba uzeti u obzir da Atletico Mineiro do ove godine igrao na jako maloj Idepnedenciji (kapaciteta od cca 23k, novi stadion koji je teški arhitekturni zajeb) a drugi su najgledaniji klub u povijesti lige (odmah nakon Flamenga). Kada završe novi stadion će se prosjek vratiti na 40k.

    Osobne simpatije imam prema Gremiudeda
    U Brazilu postoji prijateljstvo / unija navijača zvana "União sinistra" između navijača Atletico Mineira, Palmeirasa i Vasco da Gama a kasnije su se pridružili i navijači Gremia. Navijači si pomažu na gostovanjima, druže ses, na utakmice tih klubova možeš kao gost slobodno ići u dresu drugog kluba itd pa zato svi navijači Atletica pa i ja simpatiziramo Palmeiras, Vasco i Gremio.
  • NORTE
    9k
    Tottenham, Chelsea, Liverpool i Leicester imaju više bodova.xavier

    I utakmicu više od Uniteda od danas. Pričamo teoretski o 4 boda zaostatka Uniteda za 1.mjestom, trenutno Tottenhamom. Jer United u siječnju igra zaostalu tekmu, protiv predzadnjeg Burnleya.
  • Dino
    2.2k

    Slatke su mi te pobjede protiv RBa, mada sumnjam da bi tak lako predal naslov. U svakom slucaju austrijskoj ligi treba malo osvjezenje po pitanju prvaka.
  • NORTE
    9k
    Ovo tvoje mi je kao da izgubimo naslov od Osijeka i kažemo "imamo 20 bodova više od Hajduka".xavier

    Usporedba ti je promašena i nepotrebna, pričam o 8 kola, toliko osporavani United i Ogs imaju više bodova od Citya napucanog najboljim igračima i "najboljeg trenera svijeta".
  • xavier
    11.1k


    Ne vidim kakve veze ima koliko City ima bodova. Da, i City je u krizi i loše je ušao u sezonu, ali to ne znači da United zbog toga nije.

    Navikao sam ipak na malo više kriterije od Uniteda. Druga je priča što su rezultati nakon odlaska SAF-a pali.
  • agramZ
    2.3k
    normalno da nece tako lako predati, ali ako je ikada postojala i mala sansa za naslov onda je to u ovoj sezoni. rapid je zadnji put negdje 80ih ovako dobro krenuo u ligu, nijedan poraz i dvije nerijesene utakmice, protiv red bulla i sturma. austrijska liga bi svake godine bila zanimljiva, samo da nema red bulla. to je toliko jadno postalo da se prije svakog pocetka nove sezone samo prica o tome tko ce ove sezone osvojiti 2 mjesto.. tekme protiv rba se automatski racunaju kao poraz. a. bundesliga je ono sto bi vjerojatno njemacka bundesliga bila bez pravila 50+1. od 12 klubova 9 ih nosi sponzora u imenu tj. postoje iskljucivo zbog njih. ali ove sezone je rb napokon bas ranjiv pa se smije mastati o tituli :razz:.
  • Plavko39
    34
    da se prije svakog pocetka nove sezone samo prica o tome tko ce ove sezone osvojiti 2 mjestoagramZ

    Ovo mi je poznato od nekud.
  • agramZ
    2.3k
    samo sto nije nemoguce napraviti nesto kao rijeka i vjerojatno u blizoj buducnosti osijek, a hajduk je jednostavno nesposoban iskoristiti svoj potencijal. red bull igra nesto drugo, i financijski i pogotovo sto se tice infrastrukture po kojoj bi mogli parirati nekima u premiershipu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.