• Navijač Dinama
    7.3k
    prijatelju, bit posta nije Ronaldo,nego zastava i natpis ispod zastave . :wink:

    Znam ja zašto sam napisao da Ronaldo nije najveći na slici ovdje. :smile:
  • Neki tip
    19k
    ok, krivo te shvatih onda

    I dalje malo čudna usporedba, ali ok, razmem.
  • Majki2111
    2.6k
    Razumljiva i ponajprije zanimljiva usporedba, svakako.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Realno lik je višak na toj slici.
  • Kwedi
    3.8k


    predivno izgleda
  • Crusades1986
    9.6k
    Od kad su došli novi vlasnici, FSG grupa, proširen Anfield jednom, ovaj novi trening centar vrijednosti 50 mil.funti i još će se jedna tribina proširivat. Trebala se ove godine, al zbog korone je odgođeno na sljedeću.
  • marcio amoroso
    32k

    Kako nas ne pogodi tako jedna FSG grupa.
  • Nino Bule
    11.3k
    FSG je cesto kritiziran kao vlasnik, mislim da ima boljih opcija od toga.
  • Infinity
    15.2k
    Meni ovako sa strane kad pogledam da se prosirio stadion, napravio trening kamp, osvojila titula Engleske nakon 30 godina i Europe nakon 15 godina zvuci kao korak naprijed u odnosu na ono sto su imali. Sigurno da moze bolje, moze se uzeti svaki trofej svake sezone, ali je u takvoj konkurenciji kao sto je Premiership to moguce samo pomocu trikova.

    Vlasnika se vjerojatno kritizira samo da bi ga se kritiziralo, malo gdje navijaci podrzavaju upravu kluba. Jos tu dodaj da Liverpool ima milijune i milijune navijaca, naravno da svakom od njih nesto smeta.

    Gledao sam utakmicu na kojoj je (vjerojatno) otvorena ta nova tribina kada su navijaci u sedamdeset i nekoj minuti iz protesta napustili stadion, jer je cijena ulaznice za novu tribinu bila sedamdeset i nesto funti. Vjerujem da su svi ogorceni tom cijenom, al ta tribina se uredno rasproda. Klub je ponudio proizvod, kupac se redovno nadje, svi bi bili sretniji da je jeftinije, al ta cijena ocigledno nije fail. Fail je kad nama dodje Real, postavi se paket, paprene cijene i ne rasprodas stadion.
  • Crusades1986
    9.6k
    ne ne, protest je bio na najavljeno povećanje ulaznica za cijeli stadion, nema veze sa tom novom, tj proširenom tribinom. Uprava je nakon tog protesta odlućila ne povećat cijene karata.
    Sa ostatkom se slažem u potpunosti.
  • Crusades1986
    9.6k


    Evo malo detaljniji vodič po kampu
  • Infinity
    15.2k
    ne ne, protest je bio na najavljeno povećanje ulaznica za cijeli stadion, nema veze sa tom novom, tj proširenom tribinom. Uprava je nakon tog protesta odlućila ne povećat cijene karata.
    Sa ostatkom se slažem u potpunosti.
    Crusades1986

    OK, onda moja greska. Brat navija za Liverpool, tu i tamo s njim pogledam nekad utakmicu, ne znam bas sve te detalje, ali se sjecam da je nesto oko toga bilo.
  • marcio amoroso
    32k

    Ali ima i gorih opcija kao sto vidimo na našem primjeru.
  • Infinity
    15.2k
    Prvi put nakon 19 godina Njemacka je popila pet komada u sluzbenoj utakmici. Prije 16 godina pet komada su dobili u prijateljskom mecu. Prije ta dva meca pet komada nisu dobili sve od 1954. kada im je Laka konjica predvodjena Kocsisom zabila i vise od pet, cak osam komada.

    Ako prime jos jedan izjednacit ce svoj drugi najgori rezultat u povijesti. Austrija ih je dobila 6-0 prije 89 godina, a mislim da rekordnih 9-0 nitko nikad nece dostici. I ova sestica mi djeluje kao posljednja sansa :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.