• Majki2111
    2.8k
    Srbi pojeli Norvešku u gostima, ali promašili jedan zicer i par dobrih šansi. 0:0 zasad.
  • Majki2111
    2.8k
    Srbija fulala još jedan zicver. Norveška ne postoji na terenu.
  • Neki tip
    19.6k
    sve je u ovoj skupini za produžetke i penaleNeki tip sa Zapada

    (BiH, Sj. Irska, Slovačka, R. Irska)

    Ako me se ko seti - seti, ako ne seti, sam ću podsjetit. :lol:
  • Ero
    942
    Hvala Bogu pa Sj. Irska ide dalje. :love:
  • Neki tip
    19.6k
    Mogli bi bome i Mađari i Slovaci, iz naše kvalifikacijske skupine, na EP. Ako tako bude, to su 4 repke iz naše grupe. A to im i želim..

    Ako nam dođu Srbi, to je uz onu skupinu s Njemačkom, Portugalom, Francuskom, daleko najteža grupa za nositelja.
  • vafenss
    233
    Bravo za Sjevernu Irsku
  • agramZ
    2.3k
    e jbg, mogli smo imati celtic - rangers u reprezentantivnom formatu
  • Infinity
    15.4k
    Hajradinovic napunio gace dok je namjestao loptu. Vidjelo se odmah u startu da ce profulati. I onda ti Visca s toliko iskustva u nogama, profesionalac s 11 metara ne pogodi objekat od 18 kvadrata. Nevjerojatno.

    I Sehic je u karijeri branio 31 penal od ceka je skinuo sest. Svaki peti u prosjeku i danas ne obrani ni jedan od pet.

    Jebena steta :groan:
  • Bosna86
    11.6k
    možda je Dzeko odmah trebao pucati
  • Infinity
    15.4k
    Ne znam, al mi Hajradinovic nikako ne bi pucao. Ne razumijem zasto Gojak nije pucao pored ovog, mada mi se cini da se zalio na ozljedu. Visci bih uvijek dao loptu, zato me njegov penal i muci.
  • flexXy
    2k
    Bas me zanima kako misle osigurat Glasgow ako nam srbi dodu u skupinu
  • Infinity
    15.4k
    Bas me zanima kako misle osigurat Glasgow ako nam srbi dodu u skupinuflexXy

    Recimo da skoti odlucuju o svojoj sudbini i da su si sami krivi ako dodje do tog meca :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    tko kaže da će proći Škote? :cool:
  • Markelo
    2.5k
    Pise se o Srbima a jos nisu ni prismrdili Euru, sta ce tek bit ako se plasiraju. Onda krece maltretiranje s tim rivalstvom, tko je bolji a realno u reprezentativnom nogometu ne mogu s nama stat u istu recenicu
  • flexXy
    2k
    Fkt bih volio da Škoti odu, cak ne zbog srba nego su dobri ljudi( ovi pravi Škoti, ne engleski Škoti). Kad su zadnji put igrali protiv nas 2013. u Zagrebu upoznao sam skupinu od njih 20ak i bili su bas top likovi, jedan mi je cak poklonio original adidasov dres a ja njemu uvalio laznjaka hahah. Sjecam se da mi je fascinantno bilo koliko mogu popit, napravili su na pivi i viskiju promet kakav stari ima inace u tjedan dana hahahahha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.