• Navijač Dinama
    7.8k
    Arsenal 1-0 vodi, Roberston napravio grešku, kakvu ne bi ni Leovac napravio.. :roll:
  • Eduardo
    18.1k
    Demantirali me brzinski. Englezi i njihov nogomet :clap:
  • Crusades1986
    10.1k
    Naj se sekirat :wink:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Iskupljenje u LPoolu, Robertson se iskrao odbrani Arsenala :clap:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ansu Fati nije mogao biti izabran za igrača utakmice Barcelona vs. Villarreal, jer je sponzor te nagrade Budweiser, a Ansu je maloljetan.

    Nagradu je zato dobio Jordi Alba.
  • Krizy
    38.4k
    Cijeli tim Manchester Citija ima corona (majicu za trening :razz: )
    1lwi3jw8ezkaxj7v.jpg
  • Mali dioničar
    15.1k
    Timo voli Spurse.

    m5fadt6x5jmb1y9w.jpeg
    ouwvnoh21scl1isz.jpeg
  • Crusades1986
    10.1k
    0729d5twlvv3gzwj.jpg
    Bez obzira kaj izbaciš Hajduk, nije ti garancija da ćeš se probit u nogometu pa i dalje imaš daily job
    Kliknut na sliku i vidjet ime firme :point:
  • Eduardo
    18.1k
    Išao malo googlati pošto je Ivković u Podcastu rekao da Bundesliga uskoro kreće na SportKlubu pa sam naišao na informaciju koja mi je skroz promakla. Nažalost, Ivković nije precizirao kad to Bundesliga starta na SK.

    Znači;
    • od 2021. godine Liga prvaka se sa Planet Sporta vraća na Arena Sport do 2024. godine
    • HRT bi i dalje trebao zadržati pravo odabira utakmice srijedom
    • Arena je osim kompletnih prava na LP osigurala daljnja prava na Europa Ligu te Konferencijsku ligu
    • od sredine 2021. postaje ekskluzivni vlasnik prava na La Ligu za čitavo područje bivše Jugoslavije koju bi trebali prenositi do 2026. godine.
  • nkdz
    829


    nadam se da bar premier liga ostaje na sport klubu, inace mi uzalud Total tv

    makar mi je onaj "besplatan" period max tv to go koji smo dobili od dinama toliko bio dobar zbog prijenosa hnl-a da sam ga uzeo za 75kn mjesecno i def se isplati zbog šest arena kanala
  • NORTE
    9.8k
    Planet sport se komotno može ugasit nakon ove sezone, Arena će definitivno bit nikad jača, posebno uz KL.
  • LovroZG
    1.3k
    A1 je Planetsport osnovo isključivo zbog prava na LP i sad su ih izgubili. Svaka im čast. A još su cijeli novi sportski paket napravili da se naplate. :angry:

    Bogami, dalo bi se u budućnosti preć na ovaj MaxTV to go, i mene su oduševili s kvalitetom.
  • xavier
    11.4k
    Arena će zapravo imati samo jedan problem. Neće biti dovoljno kanala za sve live događaje u vrijeme većih "špica".
  • Eduardo
    18.1k
    nadam se da bar premier liga ostaje na sport klubu, inace mi uzalud Total tvnkdz

    • Premiership bi, naime, na ljeto 2022. godine također lako mogao sletjeti u ovo raskošno društvo.
    • Sljedeća meta? Navodno, teniski Grand Slam.
    • A1 Hrvatska - doznajemo da kompanija s vlasnikom Arena Sporta kao nositeljem prava već pregovara o emitiranju ovih sadržaja na svojim platformama...
    • Arena ima još dvije godine prava na prijenose hrvatske lige. Dakle, 2020., 2021. i sve do svibnja 2022. godine hrvatski nogomet bit će dostupan na programima MAXtv-a i Iskon TV-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.