• Efes Pilsen
    6.9k
    Autobusni kolodvor, nac ce te ekipa sama :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    i nikad nismo bili tamo, lažu ako su rekli da smo mi:rofl:
  • Paggini
    6.9k


    Šefe, ne znam jesi uzeo, al ima ti notino -15% na parfeme, a i inače su im cijene dosta niže od douglasa, mullera i sličnih. Originalni su stopostotno, samo je legalni šaneraj, odnosno sivo tržište jel. Naručio sam ne znam ni sam koliko parfema od njih, bez greške - plus ti imaju dodatnu opciju za ukrasno pakiranje koje je jebeno, izgleda fkt premium sve skupa.
  • Probirštift
    286
    Kaj nije da notino kao razvodni malo parfeme znam da je tak neka shema da nije baš isti miris
    Barem mi je frendica tak rekla ja nisam uzimao od njih parfeme
  • Paggini
    6.9k


    Nemaju šta razvodnit, parfem je u originalnom celofanu kad ga kupiš, koji je apsolutno jednak celofanu u retail trgovinama. Naslušao sam se mitova i legendi o Notinu od ovih sredovječnih babura iz Mullera i Douglasa previše...
  • javolimtebejako
    695
    e jebemu, bas mi je jucer dosao parfem sto sam curi uzeo za valentinovo, mogao sam uzet tu opciju da mi upakiraju fino al sam bio skrt, reko sam cu ja to upakirat :lol:

    poslali su uz parfem i 3 testera od diora i prade sto je fora
  • Paggini
    6.9k


    Ma to pakiranje show, kad sam staroj uzeo parfem, rasplakala se koliko sam truda uložio u pakiranje... Samo sam joj rekao "Mama nemoj plakati, ne mogu si pomoći..."
  • Agramc
    5
    Ako netko treba kartu za zapad, inbox
  • Ivdzo11
    3k
    Pozdrav ekipa,

    Grb Dinama izrađen od drveta, dostupan u različitim veličinama: 22x17 cm, 27x22 cm, 30x30 cm, 40x30 cm i 40x40 cm.
    Na poleđini se po želji može ugravirati personalizirana posveta. Savršen izbor za dekoraciju prostora ili kao poseban poklon za pravog navijača.


    22x17 cm --> 30 eura
    27x22 cm --> 40 eura
    30x30 cm --> 50 eura
    40x30 cm --> 60 eura
    40x40 cm --> 70 eura


    Postaviti cu ovdje par slika, pa ako je netko zainteresiran može se javiti u inbox ili u komentar;

    IMG-20240224-WA0008.jpg

    IMG-20240224-WA0006.jpg

    IMG-20240224-WA0004.jpg
  • Olmic
    2.7k
    Ponavljam post, ako admini misle da nije oke neka obrisu

    Ako netko treba novi mobitel imam u ponudi nove apple, samsung i google uredaje :)
  • Droljo
    5k
    Modeli? Cijene? Kad i gdje su ukradeni/ispali iz kamiona?
  • ZGWest
    551
    Pozdrav ekipa,

    Prodajem elektro - akusticnu gitaru IBANEZ AEG24III.
    Malo koristena, u jako dobrom stanju.
    Prodajem zbog nedostatka vremena, zao mi je da skuplja prasinu.
    Cijena je 200 EUR
    ibanez-aeg24ii-elektro-akusticna-gitara-stalak-gratis-slika-214148332.jpg
  • Olmic
    2.7k
    mozes sve u inbox saznat osim kamiona :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.