• Mrvica
    3.3k

    Neće te ubit radoznalost bez brige. U principu skupljam mw dresove svih igrača, njegov nemam i eto to ti ga je to. Nema neki posebni razlog. :wink:
    Pokušao sam ovako i preko zone pa ko zna možda me posluži sreća
  • Ludovic IX
    5.5k
    kak nabavljaš mw dresove i kak si siguran da jesu.. ja sam preko one akcije za palčiće uzeo od broza, dinamov dres za kojeg mi je čovjek rekao da mu osobno broz doneso i da je bio u birtiji obješen..

    mislim, super ako je tako, iako mi ne znači to previše dal je mw ili nije.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Koliko znam Mikulic nije ni debitirao? Trebao je kod ZMa, ali se Vukojevic sam ubacio za zamjenu i na kraju mali nije dobio minute.
  • Guinness
    2k
    kak nabavljaš mw dresove i kak si siguran da jesu.. ja sam preko one akcije za palčiće uzeo od broza, dinamov dres za kojeg mi je čovjek rekao da mu osobno broz doneso i da je bio u birtiji obješen..

    mislim, super ako je tako, iako mi ne znači to previše dal je mw ili nije.
    Ludovic IX

    Većina dresova šta je na tržištu i ima oznaku lige, europe il nečega trećeg je vrlo vjerojatno MW. Klub nikad nije tiskao to u shopu za slobodnu prodaju i po tome na prvu znaš. Dodatno kad si kolekcionar manje više si u kontaktu sa uvijek istim prodavačima za koje znaš da su ok i znaš šta nude pa eto i to isto.
    Ako imaš još kakvih pitanja, slobodno...
  • Mrvica
    3.3k

    Istina da, nažalost nije dobio priliku.
    Al je bio na klupi pa se da naći poneki dres. Sve u svemu volio bih ga nabavit al teško nažalost.
  • Mrvica
    3.3k
    Oglas iz usluge
    Prodaje se original dres iz 2017. sa hlačicama, veličina S u odličnom stanju. Cijena 60€

    IMG-20230606-WA0007.jpg

    IMG-20230606-WA0009.jpg

    IMG-20230606-WA0008.jpg
  • Mrvica
    3.3k
    Ako nekoga od kolekcionara zanima, frend bi mjenjao MW dres Ivanušeca. Samo ga zanimaju zamjene

    IMG-20230704-WA0028.jpg

    IMG-20230704-WA0027.jpgimg host

    Edit: RIJEŠENO
  • Olmic
    2.7k
    hoce mw od ivanuseca, ali od repke haha
  • Mrvica
    3.3k

    Zamolio je ako ti nije frka da mi pošalješ slike, pa da mu proslijedim :lol: Možda ti se i posreći ko zna
  • Mrvica
    3.3k
    Prodajem set od 21 igru i stalak za punjenje kontrolera. Sve je u top stanju, samo Assasin nema svoju originalnu kutiju ali je disk u odličnom stanju. Cijena kompleta 150€ razlog nemam vremena za disat, a igranje da ne govorim

    IMG-20231026-114856.jpg

    IMG-20231026-114538.jpg

    IMG-20231026-114627.jpg
  • Dino
    2.2k
    Ovo se zove darivanje, a ne prodaja :lol:
  • Mrvica
    3.3k
    Ma nemam vremena frende za ništa vjeruj mi :lol:
    A ne da mi se zajebavat sa pojedinačnom prodajom, ali izgleda da će se prodavat pojedinačno kako je počelo što se tiče ispitivanja može li ovo, može li ono :rofl:

    Edit: 8 igara prodano, izgleda da ide prodaja svake posebno :rofl:
  • BBBaranja
    1.9k
    01b7d38a631f736b4ad262d42c56b1db.jpg

    Božićna vesta,veličina L(stanje novo)..
    Dobio ju kao poklon za Božić prije 2 god ali ju obukao samo jednom za obiteljsko slikanje jer nisam ljubitelj vesti..
    Cijena 25e
  • Pero Vragec
    72
    Može za 5€? Pošto si ju dobil, ne voliš to nositi, ne moraš ni puno zaraditi ;)
  • Guinness
    2k
    Božićna vesta,veličina L(stanje novo)..
    Dobio ju kao poklon za Božić prije 2 god ali ju obukao samo jednom za obiteljsko slikanje jer nisam ljubitelj vesti..
    Cijena 25e
    BBBaranja

    ↪BBBaranja Može za 5€? Pošto si ju dobil, ne voliš to nositi, ne moraš ni puno zaraditi ;)Pero Vragec

    Ovo je malo prikladnija tema za oglasnike i pregovaranja:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/894/kupujem-prodajem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.