• San Lorenzo
    12.7k
    Kako lijepo radi ovih Slovenskih 442.
  • NKDZ86
    619
    Ovaj gnezda čerin imenom, prezimenom i izgledom izgleda ko čečenac haha
  • mlinchica
    1.4k
    Kako se bore Slovenci, bravo! Neka izdrže do kraja i onda ih dobiju na penale. :grin:
  • Blueshadow86
    1.3k
    Pepe otpao kao ratkapa. Šteta što Šeško nije zabio.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ronaldo je najgori izvođač slobodnjaka kojeg sam u životu vidio...izvuci Davora Vugrinca iz penzije i čovjek bi pospremio bar jedan od tri koja je ovaj tuljan zapucao.
  • čovjekjogurt
    135
    Leao voza Karničnika ko na ringišpilu cijelu utakmicu a komentator govori kako Karničnik igra fenomenalno
  • don
    2.6k
    kako možeš ovo izjaviti za 2. igrača ikad u nogometu sa najviše zabijenih golova iz slobodnog? Prvi je Messi sa par više. Naprotiv, ni jedan slobodni mu večeras nije loše izveden i svaki je bio blizu, osim ovog zadnjeg koji je i nešto više udaljen.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Koliki mu je postotak konverzije?
  • don
    2.6k
    Koliko je ostalim igračima? U 90% klubova isti igrači uvijek izvode slobodne, pogledaj njihovu.
    Samo "mala" razlika je jer ovaj čovjek traje na sceni 20+ godina.
  • Paggini
    10.9k
    kako možeš ovo izjaviti za 2. igrača ikad u nogometu sa najviše zabijenih golova iz slobodnog?don

    Otkud ti ovaj podatak? Ronaldo ima 63 gola, plus minus iz slobodnjaka, sa nesto manje od 700 opucanih slobodnjaka. Nije neko ludilo od konverzije
  • Praskaton
    2k
    Užasna utakmica.Zanimljiva kao rasprava o zalizanom kamataru i malom brazilcu
  • don
    2.6k
    Otkud ti ovaj podatak?Paggini

    koji? Pa opće je poznato da je Ronaldo do nedavno imao najviše zabijenih slobodnih, onda ga je Messi prestigao i ima 3-4 više, ne znam točno.
    Ali jasno da je sa godinama pala i realizacija slobodnih, ali reći da je najgori i tuljan mi je neshvatljivo. Ali razumijem ljude koji se smiju njegovom slobodnim jer je uvijek pod povećalom.
  • čovjekjogurt
    135
    Volio bih da Ronaldo zabije da mu ego ode do neba i da ponovno pomisli da je najbolji igrač trenutno na svijetu.
  • Time
    632
    Juninho je najbolji izvodac slobodnih u povijesti sa 77 golova,zbog rasprave messi je 5. Sa 65, ronaldo 7. sa 62
  • Paggini
    10.9k
    koji? Pa opće je poznato da je Ronaldo do nedavno imao najviše zabijenih slobodnih ikad, onda ga je Messi prestigao i ima 3-4 više, ne znam točno.don

    Jesi cuo mozda za Juninha?

    https://footballwhispers.com/blog/who-has-scored-the-most-free-kick-goals-in-football-history/

    Evo, i ostale stranice dijele iste podatke. Lik je peti u povijesti, ali brijem da ih je uzeo najviše.

    Ne oduzimam nista covjeku, svaka njemu čast
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.