• Noel
    4.3k
    Ovakva spora Italija koju tu utakmicu nije imala krila na terenu nam je radila višak na krilima malo je reć 20 puta. Švicarcima nisu uspjeli ni jedan put u prvom poluvremenu. Aha da mi nismo bili pravi a Švicarci jesu to je razlog.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Gledam ovaj gore raspored i iskreno ne bih se iznenadio ako bi Švicarska došla do finala. Trenutno im dobro ide protiv Italije i ne sumnjam da će proći dalje a prema svemu do sada viđenom rekao bih da su jači i od Engleza, kao i od Nizozemaca ili Austrijanaca koji će ih vjerojatno dočekati u polufinalu.

    Tipujem na finale Španjolska - Švicarska
  • DrawTube
    3.5k
    Prekinite meč sramote ih Švicarci
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Moglo bi ovo biti fino punjenje do kraja tekme ako nastave istim tempom.
  • don
    2.5k
    od koga smo mi ispali....
  • Jaro
    6.1k
    Samo pokazatelj koliko smo mi losi bili. Ovi Talijani su nas drzali 75% utakmice na konopcima realno...
  • Daliban
    264
    Rekoh, naša sramota.
  • Nolifer
    7.1k
    Ostaje žal...
  • Benito
    620
    Ovo samo pokazuje na kakvoj smo mi razini bili na ovom euru...veteranskoj razini
  • Hectorharatti
    1
    Volio bi polufinale austria svicarska. Nazalost bit ce engleska nizuzemska. Spaletti isto razocarao, cijeli turnir tri iza danas 433, ne lezi im nikako
  • hardek
    1.8k
    Uvijek, ali treba biti realan i reći da mi ništa nebi napravili jer se Dalić nebi opametio. Mi smo igrali bez krila a bekove su nam igrali stoperi. Ne možeš danas u nogometu igrati bez igre 1 na 1.
  • dZg1986
    409
    Bravo Švicarci!
  • Nolifer
    7.1k
    Svicarska nam je pokazala put za dalje... Bravo Svica. :strong:

    I bilo je masterclass sudjenje i samo 2 min nadoknade...

    Bella ciao :smile: :cheer:
  • Droljo
    6.4k
    Švicarska je stalno prisutna, uvijek imaju dobru ekipu te mora i njih nekad posrat da odu daleko. Možda im je ovo šansa. Bumo videli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.