• plavi devet
    243
    Daj Svicarce, u nokaut fazi mi to mazemo.Petar86

    Daj da mi prođemo grupu.
  • Ere86
    59
    Kakva će bit procedura prodaje karata za nokaut fazu?
  • Droljo
    6.4k
    Po zadnjim upisima izgleda da možemo proći grupu i sa jednim bodom...
  • Eduardo
    18.1k
    ako pobjedimo Italiju sutra ne vidim razlog zasto bi se bojali Svicarske koja je proslo svjetsko popila 6 komada od Portugaladinamozivivjecno

    Kakve veze ima prošlo SP s današnjim Eurom koje se održava dvije godine kasnije? 17 utakmica su odigrali nakon tog Portugala i izgubili samo jednu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Jebena je Švicarska.

    Njemci su imali problem ko i mi sa Albancima kad su poveli, znaju se zatvorit, a za razliku od aljbanaca imaju i tehnički podkovane i brze zvjerke u napadu za istrčavat kontre. Embolo, Ndoye i Vargas sa klupe kad uđe.

    Jučer je vrlo lako Švicarska mogla i dobit i to sa više od jedan razlike(poništen gol Vargasu, pa onda u prvom poluvremenu dvije prilike pored gola što su prošle).

    Izdero bi garavi iz Monaca Šutala.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Screenshot-20240624-134357-Brave.jpg

    Španjolska B

    Raya (Arsenal, 35M) - Jesus Navas (Sevilla, 2,5M) - Vivian (Athletic Bilbao, 25M) - Laporte (Al Nassrr, 20M) - Grimaldo (Bayer Leverkusen, 45M) - Merino (Real Sociedad, 50M) - Zubimendi (Real Sociedad, 50M) - Olmo (RB Leipzig, 50M) - Ferran Torres (Barcelona, 30M) - Joselu (Real Madrid, 5M) - Oyarzabal (Real Sociedad, 45M)

    :lol:

    To je ono o čemu ja pričam, ljudi mogu sastaviti 2 reprezentacije koje će biti u top5 favorita za osvajanje EP, a mi udaramo po svima i ništa ne valja ako se izgubi od reprezentacije kojoj su ovo REZERVE!
  • hardek
    1.8k
    Mi smo zbog jednog poluvremena protiv Španjolske (gdje je rezultat od 3:0 bio nerealan) promijenili cijeli koncept igre koji smo gradili kroz pripreme. Onda smo u panici išli raditi (loše) promjene protiv Albanaca i sad smo u situaciji da se protiv Italije vraćamo na ono kako smo igrali protiv Španjolske ili jako slično tome po najavljenom.

    Sad se malo igram generala poslije bitke, ali siguran sam da je ostalo istih 11 za Albaniju kao protiv Španjolske da bi lagano riješili tekmu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Mi smo zbog jednog poluvremena protiv Španjolske (gdje je rezultat od 3:0 bio nerealan) promijenili cijeli koncept igre koji smo gradili kroz pripreme. Onda smo u panici išli raditi (loše) promjene protiv Albanaca i sad smo u situaciji da se protiv Italije vraćamo na ono kako smo igrali protiv Španjolske ili jako slično tome po najavljenom.

    Sad se malo igram generala poslije bitke, ali siguran sam da je ostalo istih 11 za Albaniju kao protiv Španjolske da bi lagano riješili tekmu.
    hardek

    Ja smatram da to sve skupa nije bilo toliko loše. Znali smo mi odigrati i gore utakmice koje su završavale pozitivnim rezultatima pa je sve zbog toga bilo zaboravljeno.

    Nepotrebne induvidualne greške i dekoncetracije u obrani su nas koštale više bodova u ove dvije utakmice. Praktički svi golovi koje je reprezentacija primila na ovom euru su poprilično jeftini....i to je po meni najveći problem koji večeras treba eliminirati. Ako sredimo obranu, imamo se čemu nadati, ako će se ponoviti obrambeni kiksevi iz utakmica sa španjolskom i albanijom, u fazi napada će to teško biti nadoknaditi.

    Na kraju krajeva, u obje utakmice se izdominiralo posjedom, a po udarcima na gol hrvatska je u samom vrhu na ovom euru. Statistika je varljiva, ali opet nešto govori. Možda je nepopularno, ali i za večeras je obrana ključ... gore će već netko zabiti.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Olmo asistirao za vodstvo svojih
  • SjevernaStrana
    1.2k
    https://www.goalstube.online/2024/06/albania-spain.html?m=m1

    Asistencija Olma.. Možda će vam malo biti čudno, ali kod Španjolske krilo igra krilo pa je Ferran Torres zato ovako dobro utrčao...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    austrijanci i nizozemci svemirski brod za nas trenutno, pa cak i svicarska nije losa... mozda i bolje da nismo prosli na kraju.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Austrija prva u grupi s Francuskom, Nizozemskom i Poljskom. Toliko o tome kako smo imali najtežu grupu, kako je nemoguće napraviti uspjeh pored Talijana i Španjolaca.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Pa šta ovi na hrtu prenose Slovence?
  • SAS1987
    14k
    Pa šta ovi na hrtu prenose Slovence?San Lorenzo

    Zbog Čerina :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.