• čovjekjogurt
    126
    Nije Gruzija zaslužila bodove jer su se kukavički postavili. Teški bunker prvih 20 minuta, prime gol i tek onda krenu igrat i pokažu da su u najmanju ruku podjednaki sa Turcima.

    Drugo poluvrijeme očekuješ da će nastaviti igrati a oni ponovno svih 11 u svojih 20 metara i čekaju da prime gol. Naravno prime ga i onda opet krenu igrati, dominirati ali je kasno. Kriv je Sagnol koji ih je poslao ko ustrašene zečeve. Da su cijelo vrijeme igrali imali bi solidne šanse jer Turska nije ništa posebno.
  • dzis
    614
    Glupost u prvom kolu ici ovako riskirat gol razliku koja moze bit bitna
  • Fanboy
    2.3k


    Sudac je trebao svirati kraj, nije golman kriv ni Gruzija što su išli izjednačiti. Vrijeme je isteklo, korner nije prošao, gotovo. Sjeti se nas protiv Engleza u produžecima...
  • miro
    3.5k
    Kaje najbolje, sudac je već krenuo svirat i onda je vidio da lopta pada Gruzijcu, samo kaj ju je ovaj izgubio, jbg
  • rioda
    3.5k
    Ne slažem se, nema mi goreg nego kad sudac prekine akciju u takvoj situaciji. Išli su svjesno u rizik s golmanom na korneru pa je i red da sudac to ispoštuje...
  • Fanboy
    2.3k
    Ne slažem se, nema mi goreg nego kad sudac prekine akciju u takvoj situaciji. Išli su svjesno u rizik s golmanom na korneru pa je i red da sudac to ispoštuje...rioda

    Ali zato što je to bio zadnji napad, zato se i ide u taj "rizik" jer to više nije rizik već zadnji napad nakon čega ide kraj jer poštujemo valjda sudačku nadoknadu. To je nepisano pravilo i klasika u nogometu.

    Isteklo je vrijeme i sudac je dopustio da se izvede korner, ali više od toga nije trebao. Znači njegova pogreška..
  • rioda
    3.5k
    Nije pogreška ako je "nepisano pravilo". Kako je dopustio korner izvan vremena, tako i ovu kontru za gol :smile:
  • emilperska
    4.3k
    Ne idem ni Češka zasad u prilog u eventualnoj podjeli trecih mjesta..
  • DrawTube
    3.5k
    Kakav gol Čeha :fire: :fire: :fire:
  • Marley
    1.1k
    Svakako zanimljivije drugo poluvrijeme :rofl:
  • dZg1986
    406
    Čisti prekršaj nije sudio Česima i onda Portugalaci daju gol
  • nemapredaje
    2.2k
    Ne znam jesu mi veći cigani Portugalci ili Grci. Smeće ljudsko
  • Mr Anderson
    6k
    Da je svirnuo faul za Čehe što je morao, nebi pao gol iz te akcije.
  • DrawTube
    3.5k
    Suci mrze vidjeti uspješne Slavene
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.