• Tom Hanks
    2.8k
    Valjda na ovu misli
    IMG-20240616-235933-936.jpg
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Englezi kao i uvijek prenapuhani. Njihove medije kopiraju i prepisuju svi europski mediji jer odakle će prepisivati vijesti osim sa engleskog govornog područja kojeg jedino razumiju? Tako ispada da je sve englesko najbolje.

    Njihovi top klubovi su najbolji na svijetu iako nisu osvojili ni blizu najviše europskih trofeja u zadnjih 10-20-30-50 godina (izaberite period koji želite).

    Njihovi igrači su najbolji iako u jedinom trenutno europski konkurentnom klubu (za osvajanje LP) Cityu igraju 2 Engleza.

    Oni su favoriti za osvajanje EURO-a iako im reprezentacija u zadnjih 100 godina ima manje uspjehe nego Hrvatska od 4 milijuna stanovnika koja postoji tek 30 godina (ako izbacimo prvenstvo 1966. koje je igrano u Engleskoj i gdje su imali obilatu pomoć sudaca).

    Tek da spomenemo ove njihove marketinško-medijske projekte od igrača koji nestanu u velikim utakmicama i koji bi navodno trebali dobiti zlatnu loptu (vjerojatno će ju i dobiti zbog marketinga) ispred Mbappea, Viniciusa, Haalanda...Sve u svemu napuhani balon kojeg će izbušiti prva ozbiljna reprezentacija nakon grupne faze.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    mislim da je ovo razočarenje englezima više produkt pumpanja po medijima i onda automatski očekuješ čudesa.

    dobili su srbe koji su u cijeloj utakmici jednom pukli po golu...u 80 i nekoj minuti, udarcem sa 20+ metara, po sredini, koji vrlo vjerojatno i nije išao u okvir gola.

    mislim, englezi meni nikad nisu glavni favoriti za ništa u reprezentativnom nogometu, al ova utakmica je vrlo lako mogla završiti i sa 3-4 komada u srpskoj mreži i svi bi pričali o genijalnoj igri engleza i katastrofi srba koji nisu stvorili šansu.

    isto kao što smo mi bez beda mogli zabiti 2-3 komada španjolcima i svi bi pričali o ljepotici prvenstva, a ovako je sve crno, zlo i naopako.
  • blue heart 72
    1.5k
    a ok, mislio sam možda ja naš Dinamo font
  • 1986-Pl
    171
    Prodaje li netko ulaznicu protiv Albanije?
  • DiddyGuela
    1.3k
    Englezi imaju amatera na klupi. Tehnicki gledano, ovo je najtalentiranija Engleska ikada. Ali igraju ziheraski kao da ih vodi Branko Ivankovic. Naravno, lete van cim nalete na ozbiljnu ekipu.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Kod Engleza jedino Bellingham odskače, vidi se da je klasa. Bez njega su prosječna ekipa. Onog napuhanca Fodena se nije vidjelo na terenu, Saka pokoji bljesak inače ništa, Kane van igre, imao je onaj udarac glavom u prečku, ali čini mi se da je to bio faul u napadu. Limitirana ekipa ko Srbija ih drugo poluvrijeme pritiskala.
  • Petar86
    635
    Da sam Southgate spustio bih Bellinghama na veznog s Rice-om (trent nije vezni i jucer se to jako dobro vidjelo), Fodena na 10, a toliko hejtani Grealish na lijevo krilo da drzi loptu i privlaci obranu na sebe. Southgate je vec dokazao da je teska prevara od trenera.
  • Crusades1986
    10.1k
    Engleska - Srbija, utakmica s najmanje udaraca (11) na gol u povijesti EP-a
  • DiddyGuela
    1.3k


    Belli je trenutacno najbolji igrac na svijetu.
    Ucinit Kanea bezopasnim je umjetnost jer je on stroj za golove.
    Sve u svemu. Srbi su zasluzili zabiti, X bi bio realan prikaz stanja na terenu. Englezi su drugo pol. stajali u niskom bloku i izbijali loptu ko ekipa iz zupanijske lige.

    Kazem, izbornik im je amater.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Da sam Southgate spustio bih Bellinghama na veznog s Rice-om (trent nije vezni i jucer se to jako dobro vidjelo), Fodena na 10, a toliko hejtani Grealish na lijevo krilo da drzi loptu i privlaci obranu na sebe.Petar86
    Ne znam jesam li nešto propustio, ali mislim da Grealish uopće nije pozvan.
  • Petar86
    635
    istina, nije. Igrac koji je prosle godine igrao u svim utakmicama, osvojio tripletu nije pozvan. Bitno da je zvao Ezea i slicne kurce palce koji ne mogu prismrditi ovakvim utakmicama.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Imas na klupi i Palmera kojeg mozes stavit na 10 a Fodena ostavit na krilu. Rice-Belli-Palmer-Foden-Saka.
  • Georg Koch
    3.9k
    Onog napuhanca Fodena se nije vidjelo na terenuMr Anderson

    Kakav brate napuhanac, svako malo neki od najboljih igraca svijeta imaju utakmicu gdje se ne vide a opet su igracine.
    Foden u PL : 35u - 19g - 8a
    Foden u LP : 8u - 5g - 3a

    Covjek je krilo/nekada i 10ka, i brutalan igrac.

    Sve je vise stvar trenera koji ima prebrutalne igrace, a ne bas blistave predstave na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.