• ZGWest
    551
    Krece ponovno operacija Barbarosa.
  • Nolifer
    7.8k
    Ovaj trener Švaba ne kopa nos i to je problem njihove ekipe... :rofl:
  • Mihaljević
    9.5k
    dani-olmo-26-march-202416.webp
    Ajmo Toni lagana penzicija, pusti igračini tron.
  • GaijiZG
    1.3k
    Užasan ubačaj Krosa, aaaa preloše nemrem smislit Španjolce.
  • NitkoBitan
    16.2k
    Turisticka sezona je spasena!

    Poljaci, Slovenci, Austrijanci, Svabe, Cesi, Slovaci... svi doma :cool:
  • hardek
    2.7k
    Carvajal koliko god mi bio antipatičan, ovaj potez na kraju je ono što je nama falilo na ovom prvenstvu.
  • Paggini
    18k
    Tko je ovaj megan rapinoe u njemackoj repki lol lol
  • Daliban
    1.5k
    Tko je ovaj megan rapinoe u njemackoj repki lol lolPaggini

    Uoči ovog susreta, kako to obično bude, pojavile su se razne zanimljivosti o sudionicima, a posebno je za oko zapeo Robert Andrich koji je izjavio kako obožava jesti crve. Andrich je u jednom YouTube razgovoru s njemačkim suigračem Davidom Rauom otkrio kako uživa u crvima brašnarima.

    - Volim crve brašnare. Dobar su izvor proteina. Zapravo, mislim da su divni - rekao je Andrich.

    Andrich je ranije pažnju privukao i time što je svoju plavu kosu obojio u ružičasto što je komentirao i legendarni Jens Lehmann.

    - Svatko radi što želi. Ja se takvih tema klonim. Imao je plavu, sada ima ružičastu kosu. Što nam želi pokazati? Možda ima neki problem osobnosti i potrebu da se istakne, a možda se osjeća kao žena - poručio je Lehmann koji je dodao i kako se nada da će UEFA uskoro zabraniti takve modne izričaje nogometaša.
    SN

    :rofl:
  • NKDZ86
    1.2k
    Opet englezić sudi, nadam se da danas niko neće rasplakat cristiana
  • Slavonski Plavi
    40

    Rasplakat će se na kraju utakmice zbog ishoda. Ovo Francuzi dobijaju ali vjerujem kako će biti neka tvrda utakmica, opet produžeci 0-0 rezultat ali nadam de da sam u krivu
  • Blueshadow86
    1.5k
    Za koga sada navijati između Portugala i Nigerije...hm
  • Kruno
    294
    Ja cu za Portugal.
  • Paggini
    18k
    Super je ova pjesma s tribina koja se pjeva
  • hardek
    2.7k
    Imam filing da ide Leao show. Odigrao je jako loše na prvenstvu do sada, mogli bi on i Kiki pogurat Portugal do pobjede danas

    Al bome Martinez ima muda kada je stavio Cancela na Mbappea. Po meni je to suludo al eto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.