• seljak86
    2.3k
    A šta je posebno u neutralnom terenu? Ako već biram, veća mi je draž igrat s tovarima na Poljudu zbog tenzija u zraku. Ono, čitav stadion ti kune mater, a mi im se popišamo i odemo doma.
  • blackbully
    4.4k
    čitav stadion ti kune materseljak86

    I na Rujevici će, ne brini. Pokupovat će slobodnu prodaju i cijeli svoj dio.

    Zato rađe ih izvući u polufinalu, a finale rutinski u prijateljskoj atmosferi odigrati sa Šibenikom.
  • Infinity
    15.2k
    Kad bi na rasporedu trebale biti utakmice polufinala?
  • Guinness
    1.9k
    Ako ima netko ulaznicu sa današnje utakmice, a da mu ne treba, neka mi se javi...
  • San Lorenzo
    11.1k

    Ljubo je bio jako dobar jučer, ali i protiv hajduka...a bome i protiv VŽa i Istre...jučer, sve i da nije napravio ništa, činjenica da je on kao lijevi bek u 117. minuti odšprintao u protivnički peterac i zakucao loptu u gol, je dovoljna za ludi respekt i ulazak u konkurenciju za igrača utakmice, što za mene i jest.
  • Ali
    1.9k
    Ljubo mora na "poziciju Broza" čim prije, jer ima pluća baš takva. Nažalost po njega, trenutno su tamo Mišić i Àdemi pa taj kapacitet nema smisla za 30minuta igre, a na lijevom beku je pustoš. Ako Ademi ode on će kroz 6 mjeseci izboriti repku. Naravno moramo na ljeto dovesti lijevog beka.
  • Mrvica
    3.2k
    Ako Ademi ode mislim da bi Perković mogao završit na beku, a Ljubo na prirodnoj poziciji. Osim ako Čačić nije zamislio nešto drugo.Ljubo se čak dobro i snalazi na beku, a i fascinantno mi je kako dečko trči i kakva pluća ima, šteta da se ne iskoristi u vezi. Mislim da bi on i Mišić (ako Ademi ode) mogli radit nered samo takav
  • Infinity
    15.2k
    Ako Ademi odeMrvica

    Prijelazni rok u Kini je zavrsio prije dva dana. Ademi moze otici samo u slucaju da mu raskinemo ugovor i da za novi klub potpise kao slobodan igrac. U tom slucaju bi mi ostali bez odstete.
  • Mrvica
    3.2k

    Još bolje onda, što se mene tiče može se umirovit u Dinamu i ne ić nigdje
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Brisat, nisam vidio post iznad
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.