• Imamo Dinamo
    3.4k
    Tovari u snijegu
  • Ali
    2k
    Sad u dnevniku u 12:05 javljanje uzivo da su prekinuti svi prometni pravci jug-sjever. Jer je na alternativnom pravcu kod gradačca radi prometne prekinut promet.

    Novinar se javlja uzivo i kaze kako su u koloni zapeli i navijaci torcide. Hm mozda u futsalu ima neka tekma pa su zapeli :smile:
  • seljak86
    2.4k
    Ajmo se ne smijat na takve stvari, u nesreći ima poginulih.
  • Ali
    2k
    Smijao sam se na "navijace torcide", ne na nesto drugo
  • Nino Bule
    12k
    Nema tu nista smjesno, meni bi draze bilo da su na jugu i da imamo navijacki spektakl
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne bi imao nista protiv da se utakmica pomakne za 15ak minuta. Nama na sjeveru bi odgovaralo zbog koreografije
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja sam isto da ih se pričeka neko razumno vrijeme ako ima smisla. Jedino što bi morali prije dati transparente na pregled.
  • bbb medimurje
    3k
    Pojavilo se 177 karata za zapad dolje , sektor 8
  • vjeko1701
    6k
    Bilo koja druga navijačka skupina i apsolutno bi se složio ali njima više ni milimetar izlaska u susret. Svaku takvu gestu su iskoristili da da se popišaju po svemu, aktivno šire mržnju prema našem klubu di god stignu, igraju žrtve di god stignu, kamenuju autobus s našim igračima...tako da bi nam trebao pucat k*rac dal su zapeli u snijegu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    tako da bi nam trebao pucat k*rac dal su zapeli u snijegu.vjeko1701

    Meni iskreno puca.
  • reziser
    6.5k
    Utakmica se nemože pomaknuti jer su navijači zapeli u prometu.
    A i puca mi...
  • Nino Bule
    12k
    Ne treba se nikog sazaljevat nit je ikakva tragedija, mislim da je dobro da se razvija svijest o tome da se nogomet igra zbog gledatelja i da na ovakve situacije na koje ne mozes utjecat organizator pokusa izac u susret kracom odgodom pocetka, nebitno bili tovari, rijecani, osjecani ili na kraju da se to nama dogodi.
  • The Undertaker
    4.4k
    Mi trebamo raditi ono što mislimo da je ispravno i korektno, ne radi njih već radi nas samih. Pogotovo jer si tepamo da smo gospodski klub.
    Ne bih htio da se nekome nešto dogodi na putu ali da li će stići na utakmicu je nevažno.
  • reziser
    6.5k
    Postoje propozicije natjecanja gdje nema nigdje da se utakmica događa(pomiče) zbog nedolaska navijača
  • vjeko1701
    6k
    I gospodin ima granicu ako ga netko konstantno pljuje u lice. Kažem, izlaziti u susret svima koji su pokazali da se znaju ponašati i sa kime imamo određenu dozu sportskog respekta.

    Oni su previše puta pljunuli u lice ovog kluba i na svaku gestu dobre volje prema njima. Sa takvima se samo treba striktno držati pravila do zadnjeg slova i ne dati ni milimetar više. Ovo nije stvar mržnje niti osvete već jedini način na koji se može održati neki red dok dolaze "u goste".

    Ipak bi ovom klubu prvi prioritet trebali biti njegovi vlastiti navijači i njihova ugoda dok dođu na stadion kakav god da je. Zašto bi naši čekali na hladnoći i snijegu dok se ovi pojave? Zašto bi naši cijelu utakmicu gledali "Mrzin Dinamo" preko cijele tribine ili slušali visoke peći, gazi purgera, srpsko ime i sve ostalo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.