• Sunja86
    992
    S obzirom da će se box rasprodati
    Za sektore do boxa C1 i C3 ostale je ukupno 367 karata
  • superhik
    10.2k
    Svi u Koprivnicu - Za grb, dres i ideju!

    mempg5g82eqyasok.png
  • deda
    27.5k
    Nitko nam se ne javlja s karatane pa mali izvještaj o prodaji obližnjih sektora. Za C1 i C3 do sada je prodano 406 ulaznica. Još ih je preostalo 312.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Izgleda da će Bruno ipak konkurirati za utakmicu sutra.
  • Zagi
    4.9k
    Mišić crveni, juniori u Engleskoj. Ako Ljubičića računamo kao beka, a Ivanušeca kao krilo ostaju nam točno tri vezna igrača (Ademi, Baturina, Bulat).
    #širina

    Valjda će Pero startat kao bek ovaj put...
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel to Slaven napokon ima normalnu kartu za utakmicu, a ne isprintani račun iz Konzuma? :love:
  • Joza
    335
    50ak karata ostalo na karatani
  • deda
    27.5k
    Kadar za sutra:

    Livaković, Nevistić
    Moharrami, Ristovski, Bočkaj, Štefulj
    Perić, Šutalo, KTC
    Baturina, Ademi, Bulat, Ivanušec, Ljubičić
    Drmić, Emreli, Špikić, Menalo, Rukavina, Petković?

    19 ili 20 igrača.
  • Nino Bule
    11.3k
    Petko konkurira sigurno, ivanusec je upitan, danas nakon treninga ce odlucit.

    Ja bi volio vidjet postavu
    Livi
    Ristovski, j sutalo, peric, bockaj
    Ademi, ljubicic, baturina
    Emreli, drmic, spikic
  • Neki tip
    19k
    Valjda će Pero startat kao bek ovaj put...Zagi

    Naravno da neće. :)

    Ono Čačićevo "nije vrijeme za probe" uoči Lokse mi još odzvanja u ušima.

    Opjevali smo valjda već Perinu neadekvatnost na toj poziciji u Europi, ali kvragu, za Belupo je i više nego dovoljno dobar.

    Međutim, ruku u vatru da na beku i ovaj put starta Ljubičić. Meni se čini da je to sad već trajno Čačićevo rješenje i da će se od Ljubičića i dalje raditi beka te da više uopće nije riječ o privremenom krpanju rupe "dok ne dovedemo pravog lijevog beka". :brow:
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da ga ova ozljeda ivanuseca primorava na bockaja na beku, inace ostajemo na 3 vezna koja ce morat odigrat cijelu utakmicu bez ijedne zamjene, a bulat nije odigrao 90 minuta preko godinu dana.
  • Neki tip
    19k
    Da, ok, eventualno ta okolnost može promijeniti postavu. No, ako Petko ipak može.. nemojmo se čuditi ako on popuni mjesto u vezi barem na pola sata, a Ljubo i dalje šprinta gore dolje.
  • Nino Bule
    11.3k
    Bruno je bio ozljeđen pa virozan, konkurira ali vjerovatno ulazi na pola sata umjesto drmica, eventualno prije ako se mucimo/utakmica ne ide po planu. Stvarno su sve okolnosti tu da vidimo bockaja na beku a ljubu na lijevoj osmici, bude li kemijao sa nacetim ivanusecom i petkom u vezi samo da mu pero nije na beku a ljubo u vezi onda stvarno ne znam, neka se sam smjeni
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa Čačić je u najavi na Dinamovom YT kanalu eksplicitno najavio da će Ademi pokrit Mišićevu poziciju tak da ne vidim uopće mogućnost da Ljubo igra išta drugo nego lijevog beka :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.