• Nolifer
    6.5k
    Ajmo Purgeri dići ruke i pjevati....
  • Ivanmtk
    677
    Zna li netko šta je s Petkom? Ima li kakvih info?
  • deda
    27.7k
    Samo Čačkeova izjava da nije koljeno nego udarac u mišić. Ali ne znamo razmjere ozljede.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nadajmo se da se radi samo o hematomu od udarca, onda bi za Lokomotivu bio spreman. Ako je kakva ruptura, ovisi kolika je toliki bi bio i oporavak. Samo da nije koljeno.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Zapad dolje 10€
    Zapad gore 7€
    Sjever dolje 5€
    Sjever gore 5€
  • Neki tip
    19.1k
    Osobno mi je rezultat uvijek važan, volim pobjede i privatno i kao navijač.

    I da, naravno da je zbog prvenstva važno da ovu tekmu dobijemo, da otvorimo pobjedom. Po meni - bilo kakvom na terenu zasluženom, svejedno mi je je li 1-0 ili 5-0 (naravno da mi je ljepše ako završi 5-0).

    Ali...

    U subotu je jedino jako važno, jer je teško kasnije nadoknadivo i odredit će nastavak više nego rezultat utakmice, koliko će nas biti..

    Mislim da se ogromna poruka šalje i Gradu i Vladi subotnjom brojkom, subotnjim porukama i navijanjem na sjeveru, ali i makar prisutnošću i dlanovima na zapadu..

    Znamo svi da nas neće biti 20 000, mada bi to promijenilo sve. U nekom nezamislivom scenariju, 20 000 (a to je praktički pun stadion) na otvaranju protiv zadnjeg s tablice bio bi ogromna i snažna poruka što nam Dinamo znači i što želimo da Dinamo bude. Takav se glas čuje dosta daleko, pa i tamo gdje inače baš i ne slušaju.. Žao mi je što to nećemo testirati, jer neće nas biti ni pola od toga.

    Međutim, doslovno svaki čovjek više je glas koji ima svoju težinu. Svaki par ruku su i ruke koje na nekim izborima zaokružuju, svaki navijač koji se pojavi na ovoj utakmici obznanjuje svima da je Dinamo njegov klub, da mu je Dinamo važan, da od Dinama ne dopušta dalje praviti predmet ismijavanja i istraga.

    Moj poziv ovdje nit je bitan nit je ne znam kako vidljiv, ali imam potrebu pozvati barem sve vas koji ste tu, koji čitate, da ne razmišljate u subotu ni o progonozi ni o stadionu ni o ovome što se "događa u Dinamu pa mi je sve zgadilo", nego samo o svojoj ulozi u svemu tome..

    Posjeta u subotu odredit će trend posjete do kraja prvenstva.. Naravno da će na proljeće, kad zatopli i bude Hajduk ili Osijek, biti više ljudi.. ali dragi moji dinamovci, dotad se već puno toga dogodilo, bez vas, bez nas.

    Dođite na taj jebeni stadion, pustite svoj glasić i zajedno s par tisuća drugih glasića i glasova to se, dragi moji dinamovci, čuje. Ne samo na terenu. ;)
  • miro
    3.1k
    ja se bojim da će nas bit maksimalno 5 soma u subotu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni osobno ne ide u glavu kak se dinamov navijač na ovo ne može nabrijat i mobilizirat ostale, ja sam povukao sa sobom 5 ljudi za subotu tak da zovite sve koji vole Dinamo i plavu boju!
  • Rocky1986
    244
    Pokažimo kaj nam i koliko Dinamo znači!
  • M77
    445
    Mase na sjeveru neće nedostajati, to je sigurno. Nadam se da se neće ponoviti Šibenik i da će ovaj put i zapad biti solidno ispunjen... Moja prognoza 6.5 - 7 tisuća gledatelja. Svi na Maksimir!
  • Fićo1986
    972
    S obzirom da dolazi zahladjenje po svim prognozama,ne bi se previse nadao poznavajuci našu publiku....ja dolazim makar sjekire padale i povlacim za sobom sve koje znam ali sudeci po mentalitetu nasih ljudi tipa zima je kaj bum se smrzaval,kisa bude padala i tak....nisam optimista
  • nemapredaje
    1.9k
    Sjever 2.000 maksimalno.
    Ostatak stadion 1.000 maksimalno s obzirom na hladonću i moguću kišu u subotu.

    Nažalost
  • Olmic
    2.7k
    Ma da sjekiru padaju idem
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ako bude bilo snijega za grudu napravit.., znamo gdje gledaju tekmu protagonisti borbe za plijen. Zapad u napad :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.