• Krizy
    33.6k
    U 16. kolu Dinamo dočekuje Šibenik. Utakmici u kojoj će se suprotstaviti dvije najbolje obrane prvenstva te najbolji i najlošiji napad lige.

    Dosad smo s Šibenikom odigrali 49 utakmica u HNL-u te ostvarili 36 pobjeda uz 8 neriješenih ishoda i 5 poraza. Gol razlika je 104-31.
    Kući smo Šibenik pobijedili u 23 utakmice te jednom izgubili, uz gol razliku 68-12.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Šibenik je igrao u sastavu:

    Rogić - Arai, Perić, M. Matić, Lucumi - B. Matić, Mesa - Dolček, Vidović, Čop - Delić

    Kod Dinama je suspendiran Lauritsen a kod Šibenika Dolček, Delić i Čop, pa će im ionako loš napad biti oslabljen. Ako sad ne zadržimo čistu mrežu, ne znam kad ćemo :lol:

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Dinamo 1.20 - 7 - 15 Šibenik
    1. Kakav rezultat očekujete? (74 votes)
        Pobjeda Dinama
        95%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Šibenika
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (74 votes)
        Da
        70%
        Ne
        30%
  • flexXy
    1.8k
    Jedva cekam nedjelju. Uzbuden sam vise neg prije Chelsea. Lijepo vrijeme i prezentacija novog dresa opet protiv Sibencana. Vjecni sam optimist pa se nadam da ce se nevjerojatna atmosfera preselit iz Londona na Maksimir. Fizicki smo dosta ispuhani ali moramo pokazat svima zasto smo gazde hnla. Ajmo Dinamo.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Nedjelja (izgledno nekišan dan), posljednja domaca utakmica ove sezone, premijera 3. dresa... bilo bi lijepo da prebacimo 4 tisuce kao protiv Varazdina, ocekujem opet red do Pimpeka.
  • Eduardo
    16.8k
    Livaković - Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Bulat, Baturina - Bočkaj, Oršić, Drmić.

    Želim Bulata i Baturinu od samog početka. Čak bi i Oršu ostavio vani, ali nisam siguran koga bi ubacio umjesto njega :chin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    ali nisam siguran koga bi ubacio umjesto njega :chin:Eduardo

    Menala?
  • Nolifer
    5.9k
    Predviđam:

    Livaković - Ristovski, KTC, Lauritsen, Ljubičić - Mišić, Bulat, Baturina - Bočkaj, Menalo, Drmić.
  • marcio amoroso
    31.4k
    LauritsenxFire

    Kartoniran.
  • Nolifer
    5.9k


    Onda Perić umjesto Lauritsena
  • Eduardo
    16.8k
    Menala?marcio amoroso

    2 i pol mjeseca nije igrao (propustio posljednjih 14 utakmica) pa nisam siguran da bih ga gurao od samog početka. Možda se bolje fokusirati na laganiji tempo uvođenja pa ga ubaciti u drugom poluvremenu. Svojom svježinom, energijom i brzinom bi možda dao više svojim ulaskom recimo zadnjih pol sata nego da krene u početnom sastavu. Bar je takvo moje mišljenje.
  • Riot
    1.4k
    U zadnjih 7 tekmi 1 pobjedu imamo, znaci rapsodija u nedjelju nema druge
  • deda
    26.3k
    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Šibenik:

    Tribina sjever dolje 40kn

    Tiribna sjever gore 40kn

    Tribina zapad gore 60kn

    Tribina zapad dolje 80kn



    Prodaja ulaznica počinje u subotu 5. studenog u 11 sati.

    Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu kod stadiona te online na servisu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    Ticket point:

    Subota 5.11. od 11 do 19 sati

    Nedjelja 6.11. od 11 do 17:55 sati

    Online prodaja

    - https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    - od subote 5.11. u 11:00h do nedjelje 6.11. u 17:55h
  • Slavonac
    383
    0:2 za goste
  • Riot
    1.4k
    sto si vazda pesimist brate hahahahah
  • Slavonac
    383
    da jer nas forma i rezultati maze
  • Zagabria
    206
    Mislim da je najbolje kaj mogu uzet nam bod.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.