• Captain America
    13.3k
    Sanjao sam noćas da je Mišić zabio pobjednički gol. Morao sam revidirat predictor :cool:
  • Captain America
    13.3k
    Livi
    Moha, Rile, Šutalo, Perić, Ljubo
    Mišić, Ivanušec, Kapetan
    Petko, Orša
  • LovroZG
    1.3k
    Sve ko i dosad.
  • Ali
    1.9k
    Znas kaj mi nije jasno, sto stozer misli , ak je isti sastav prije 8 dana izasao protiv Milana doma i dobio po lampi, zakaj danas nebi isto dobili po lampi. Jesu se nekaj extra unaprijedili u tih 4-5 treninga? A jos je Chelsea realno klasu iznad Milana. Pa promijeni nesto , pa makar i krivo. Ali najgore je letargija i pusti sve isto. Ne mijenjas ako si u pozitivnom naletu, ali mi imamo manje pobjeda u zadnjih 30dana od hebe Rijeke koja je u raspadu, toliko o nasoj formi.
  • Eduardo
    17.3k
    Moram priznati da sam očekivao nešto slabiji sastav Chelsea. Ovo zvuči dosta jako.
  • Krizy
    35.5k
    Bio je i Tottenham s prvih 11 pa je primio 3 komada, večeras može 0:1 :cool:

    Bome sam i ja očekivao dosta slabiji sastav ali dobro
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Realno, ovo je najbolje sto imamo. Samo bih ja Thea umjesto Rileta i Bockaja na beka umjesto Ljube, a njega na mjesto Ademija.

    Kako bilo da bilo, nadam se samo da ce dati sve od sebe, pa ako to i donese poraz necu biti nezadovoljan.
  • Majki2111
    2.6k
    Čačić rekao da treba drugačije selektirat igrače i mijenjati trenažni proces da bi bili konkurentniji u LP. Bar nešto za poslije. Očito se ima nekakav plan za budućnost.
  • Ali
    1.9k

    Ak je Moharami najbolke kaj imamo, nismo zasluzili ni trece mjesto u hnl , a ne proljece u europi.
    Dokad vise, frajer je sve tekme LP ove sezone igrac manje.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakav je ovaj samovojska klaun to je tesko slusat, inace iznenađujuce jak sastav chelsija, izdrzat sa nulom do poluvremena pa sta bude
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Pa za ovu poziciju koju igra je najbolji. Tko je to po tebi bolji od njega da igra desnog wing backa? Spikic? Menalo?
  • ZgBlue
    484
    Svaka čast svim Boysima na tekmi, naježio sam se!!!
    Ogromna energija!!
  • seljak86
    2.3k
    AAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Nolifer
    6.5k
    Petkooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.