• NitkoBitan
    13.5k
    Ovakvi tereni trebaju bit zabranjeni u najvisem rangu natjecanja. Ak se ne znaju brinut o terenu ili im je skupo odrzavanje bolja da stave umjetnu travu i bok
  • Ludovic IX
    6k
    Spikic previše gnjavi loptu. Dobar je on ali sam da se brže riješi lopte.

    Moha je zalutao. Njega teren izgleda najviše muci
  • Captain America
    15k
    Ne možeš ni kritizirat igrače za igru po ovome. Drmiću sigurno lopta ne bježi po normalnom travnjaku ko danas. Baturina isto ima problema s kontrolom lopte, a za njega bar znamo za što je u stanju. Ovo je sramota da se uopće dopušta igra po oranici.
  • Benito
    616
    on je na strani di je najgori dio terena, sigurno mu nije lako
  • Ali
    2k
    Sad samo da drugo poluvrijeme Pero ne zezne nogu na onoj strani gdje je trava ocajna.

    Inace najlosiji danas je Marin, i mislim da je vrijeme za NK Maribor kod njega. Gol koji je stigao iz kornera je on cistu loptu u sredini predao njima u sredinu i iz te akcoke korner kojeg isto loseg branimo u skoku i 1:1
  • De Oliveira
    1k
    Marin se ponasa kao da je na terminu. Trka i zalaganje 0.
  • Ali
    2k
    Trebao je i Emrelia umjesto Marina, sad ovo pustanje u aut na tri metra od lopte pokazuje voljni moment
  • miro
    3.5k
    malo pretjerujete, kaje trebo napravit? očajnu loptu mu je poslo
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Znači aj šta se dogodilo na forumu u zadnje vrijeme? Mislim priznajem da sam i ja jedan od tih nekad, ali pljuvanje na svaki loši potez. Niko nevalja, svi katastrofa. Svaku utakmicu bi se najradije prodalo 5-6 igrača. Ako neki igrač slučajno ne igra dobro jer nije igro jebenih mjesec dana ili više odma pljuvanje... Ajd malo smirit tenzije jer ovo već postaje iritantno stalno čitat...
  • Ali
    2k
    Do 60te treba izvaditi Drmica, Marina i Moha.
    Unutra Rile, Petko i Emreli
  • Captain America
    15k
    Kakav je ovo tovarski smrad Delić :lol: Dilaver izbije čistu, on kmeči za penal.
  • Ali
    2k

    Lopta je bila losa, ali odustati nesmijes, idi do kraja, pokazi da izgaras od zelje za svaku loptu
  • IceMan
    1.6k
    Moramo se probudit jer vrijeme će polako proći a mi nismo još ni mini pritisak uspjeli napraviti.

    Iskreno danas me ne zanima neka igra samo da su 3 boda.
  • Captain America
    15k
    Čudi me da nema još ništa za Boška. Postoje testovi s kojima se odmah može potvrdit ozljeda križnih.

    Osvrtnik javlja da mu se Tomislav Duvnjak javio i da je njemu metatarzalna stradala u Šibeniku.
  • Nino Bule
    12k
    Pa nece za vrijeme utakmice o tome izvjestavat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.