• serbus
    4.2k


    To se počinje događati našim trenerima, tako je i Dalić počeo kemijati igrajući se mega stručnjaka a nekad je ono najjednostavnije i najbolje rješenje nemoj kemijati...
  • Ali
    2.2k

    A vrh je kaj trosis malig Ljubicica cetiri puta da ti trci sa beka desno krilo i statira dok "velemajstor" centrira
  • Captain America
    17.7k
    Jesam ga zacopraomarcio amoroso

    Daj još dvojicu, trojicu da idemo opušteno u Makedoniju.
  • Tom vg
    1.1k
    Ova sezona će nas jebeno koštat živaca
  • Olmic
    3.7k
    Ademi loš bez obzira na gol, Petko ili drmić van,.. Baturinu i Oršu unutra
  • Mulec86
    394
    Moha pusi obrambeno nenormalno prave ekipe to kaznjavaju i bojim se da budu , ali i ljubicic danas ne izgleda bajno na LB i s time ne mislim da su krivi oni dvojica nego cisto imam dojam da Cacic nema pojma pa nek me demantira u nastavku i postedi nas zivaca za uzvrat
  • Ali
    2.2k

    Kao visnja na vrhu torte ... jos jednog defenzivnog veznog koji nezna tocnu loptu unaprijed dati. A defenzivno nesmije igraca do kraja iapratiti nego do 16m i onda rukama mahat nekom da ga preuzme
  • dZg1986
    520
    Vidi se sa su podcijenili Shkupi. Mislili su laganini trčkaranjem dobit tekmu, ali ne ide to baš tako
  • serbus
    4.2k


    Haha ja mislim da češ biti jedno 10kila lakši kad Mišić ode i ove sezone si opalio po njemu.
    Većinom se slažem sa tvojim stavom oko njega.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne mozemo u ovoj formaciji s 2 napadaca. Treba nam treci veznjak, to je realnost, gaze nas tu vec 3. utakmicu.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ljudi mi igramo bez bekova a sa dva klasicna napadaca,Špikić ne postoji zadnje dvije tekme a u ovom dijelu sezone bi trebao najvise povuć i pokazat da je igrac za Dinamo
  • Str1nger Bell
    1.3k
    a nebi se slozio, mislim da Gojak ima najvise ofenzivnih kvaliteta od svih nasih zadnjih veznih. Mislim da bi on i Ljubicic super odgovarali u ovakvim utakmicama u kojima ti ne treba toliko defanzive u veznom redu. Ademi bez obzira na gol nemre prolaznu ocjenu dobit i protiv lokse i sad.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Petkovic ili Drmic moraju biti jedina spica a Ivanusec ili Baturina iza njih.
    Petkovic se jednostavno presporo rjesava lopte sto moze proci tu i tamo.

    Ocekujem ulazak Menala umjesto Spikica na poluvremenu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Mi nemamo oblik momcadi na terenu, to je rastrkana hrpa igraca i iskljucivi razlog je kemijanje s 2 napadaca. Ove sezone zbog svjetskog nema razmaka 2 tjedna u europi između utakmica, dakle citavu polusezonu se igra nenormalan broj utakmica, dobit ce i petko i drmic dovoljno minuta, stvarno nema potrebe za ovakvim formacijama samo da bi se oba ugurala u igru.
  • LovroZG
    1.3k
    Moha nije loš igrač, al se opako zajebava na svojoj polovici. Najbolji je kad ne komplicira. Trebamo više pritiskat Makedonce pa ćemo možda o zagospodarit posjedom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.