Navijači Jadrana iz Poreča napali moje iz Ždralova danas. Sreća pa je ostalo sve na letećim flašama zbog prisebnosti policije. :rage:

115

Je, ali nije on radio sranja da se odmah ogradim :rofl: :rofl:
  • Raul
    115
    Što se tiče same utakmice, Mladost od samog početka dosta nervozna, kao da igraju Ligu prvaka. Prvo poluvrijeme obje ekipe osim gola imale jednu dobru šansu za pogodak.

U nastavku, Jadran je pao na fizičkom planu, ali Mladost nije stvarale nekakve 100% šanse, ali na kraju je kvaliteta Marića presudila.

Suđenje tijekom cijele utakmice kriminalno, od početka nije uspostavljena kontrola nad utakmicom što je i rezultiralo općom makljažom na kraju i podjelom 3 crvena kartona. U utorak u revanšu u kupu bude sigurno zanimljivo, uz nadu da će suđenje biti normalno.

Što se tiče napada, ne bih htio to komentirati, nisu gledatelji krivi već suci tako da isprike u moje ime zbog toga.
  • Raul
    115
    A evo i izvještaj:

JADRAN P. – MLADOST 1:2
    Žestoko je bilo na Velom Joži, čak devet žutih kartona i tri isključenja pokazao je sudac Ivan Dragun, a na koncu priče, Mladost još jednom na krilima sjajnog Nikole Marića osvaja bodove i uz Bjelovar ostaje na vrhu s maksimalnim učinkom nakon tri kola. Luka Pisačić je donio prednost Mladosti nakon pola sata igre, lijepo je pogodio nakon jednog prekida. Na odmor se odlazi u egalu, u sudačkom dodatku za Jadran je strijelac Jabita Akinola. U nastavku je bilo burno, no mreže su mirovale sve do 89. minute kada je na sceni nezaustavljivi Nikola Marić. U četvrtoj minuti sudačkog dodatka došlo je do prave makljaže, bilo je tu svega, a na kraju sudački pravorijek uz jedan žuti kartona donosi i tri isključenja, kod domaćih je pocrvenio Toni Tošić, kod gostiju iz Ždralova Petar Ivančan i Antonio Azinović. Uzbudljiv uvod za utorak kada se iste momčadi na istom mjestu nalaze u borbi za plasman u 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa.

Igrač utakmice: Nikola Marić

“U dobrom smo raspoloženju dočekali ovu utakmicu s tri dvoboja bez poraza. Dobro smo analizirali protivnika, znali smo od kud prijeti najveća opasnost. Prvi smo gol dobili iz prekida, Pisačić je dobro pogodio, a nakon toga smo izjednačili lijepim golom Jabite glavom. Utakmica se lomila u drugom dijelu, tu je na kraju presudio Marić. Po svemu mislim da nismo zaslužili izgubiti, po šansama je najrealniji bio remi. U problemima smo, sudac je tu podijelio pravo čudo kartona, mislim da je trebao u startu s nekim kartonima smiriti utakmicu, sankcionirati i naše i njihove, mislim da bi nastavak bio puno mirniji s obje strane. Kako je vrijeme prolazilo vidjela se nervoza, nažalost rekao bih da su tu dosta kumovale njegove greške, a na kraju je došlo i do incidenta pred sam kraj. U utorak igramo ponovno, ima nas malo, nakon ovih kartona, imamo dva dana da se odmorimo, resetiramo i vidimo gdje smo. Bit će to drugačija utakmica nego danas, i nama i njima je cilj pobjeda jer pobjednik će biti domaćin Hajduku” – riječi su Dalibora Šurana, trenera Jadrana.

“Iskreno ovu utakmicu neću dugo zaboraviti, ovo što se događalo za vrijeme utakmice više nisam siguran da baš spada u nogomet. U jednoj bezazlenoj situaciji mi smo dobili dva crvena kartona, Bamba je dva puta udario našeg igrača s leđa, pa je ispalo nekakvo naguravanje, kažu mi dečki da je bilo i cipelarenja. Ne znam, vruć sam, pitam se što mi ovo treba u životu. Ne znam kud ovo vodi, ovo je treće kolo, pitam se što će biti u 23. Ne znam od kud te suce izvlače! Ja znam da smo mi magnet svima da igraju maksimalno, ali ovakve stvari su preko granice dobro ukusa, razumijem i da se sudi 55:45 u gostima, ali ovo je bilo 95:5! Odlučili smo nakon ovoga ostati u Pazinu, nećemo ni ići doma prije kupa, odradit ćemo team building, oporavit se prije svega psihički. Svaka čast mojim dečkima na svemu što su danas izdržali, očito nas slično čeka čitavu sezonu, a nije da imamo roster od 3o igrača” – rekao je trener Mladosti, Tihomir Bradić.