• Olmic
    2.7k
    Veseli vidjet Boska u punom treningu..prava zamjena za sutala je sutalo
  • Ludovic IX
    5.5k
    igrač od 4 miliona eura treba zamijeniti igrača od 20 miliona eura???? nije b.šutalo baš klinac koji će sad napraviti boom i postati duplo bolji nego što je.. on je ono što je.. solidan stoper na razini d.perića. i ne treb od njega očekivati čuda već samo da odradjuje ono što treba.
  • Olmic
    2.7k
    logika ti je top
  • Ludovic IX
    5.5k
    objasni.. B.Šutalo nije top stoper što J.Šutalo već je. i kak može onda zamijeniti J.Šutala. Zato što se isto preziva???

    I neće ni postati top stoper. nije taj kapacitet. ali niti ne mora. bolje da bude razina d.perića i ostane 10 godina kod nas i znaš da imaš siguran zadni red.

    neznam jel ti omalovazavaš d.perića koji je jako dobar stoper.. U HNL-u čak bolje od j.šutala je igrao.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Možda je mislio da kad ne može Josip uskače Boško. U tom smislu zamjena?
  • Olmic
    2.7k
    a sta ti ocekujes da cemo dovest igraca od 20 milja da zamjeni josipa?

    Tko ce ga zamijenit francuz?

    Bosko Sutalo je bio kapetan mlade repke, prosao talijansku skolu, platili smo 4 milje za njega , naravno da ce ga on zamjenit.

    Jel Josip bolji igrac od Boska? Je
    Jel mozemo dovest boljeg igraca od Boska? Ne mozemo
  • Patak
    2.2k
    Već ste krenuli...a sunce je još nisko. Što će biti kad upekne?!?
  • Ludovic IX
    5.5k
    idete mi na jetru sa ovim dječjim razmišljanjem.. ti si napisao da je najbolja zamjena za j.šutala, b. šutalo.. ja kežem da nije nikakva zamjena.. možda će bit i na klupi, tko zna..
  • BBB Mataa998
    1.3k

    A eto jednog dana kada J. Sutalo ode iz Dinama igrat cemo sa 10 igraca zato sto zamjene za njega nema.
  • Zagi
    5.1k
    Kad god bi ih gledao u isto vrijeme na terenu u u21 u zadnje 2 godine, Boško mi je bio bolji.
    Jedino što njega može zaustaviti su ozljede.
  • xavier
    11.1k
    Josip Šutalo ima jako visok plafon i sad je već odličan igrač te može zaigrati u top klubovima, ali puno lakše ćemo zamijeniti njega nego Petkovića ili Ivanušeca.
  • Jurki
    8.7k
    Nama trebaju igraci kak su J. Šutalo (koji se bu dobro unovcio).
    A isto tak i igraci ko B. Šutalo i Peric koji ce biti stabilnost zadnjoj liniji.
    Prije 10ak godina bi se šutali nogom u guzicu od srece da smo imali stopere takvog kalibra.
    Sve ostalo su bedastoce
  • Ludovic IX
    5.5k
    dečki, naučite čitat sa razumjevanjem. da je b.šutalo tako dobar, nebi se atalanta njega riješila samo tako. ja samo kažem da je b.šutal orazina d.perića a ne j.šutala i ne vidm ništ loše u tome. d.perić je jako zahvalan igrač.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Smatras da igrac od 4M ne moze zamjeniti igraca od 20M. To je nacin na koji ti razmisljas o nogometu. Pametnom dovoljno. Po toj logici,Dinamo nije u stanju dati 20M za novo Sutala i nema zamjenu za njega sto znaci da cemo igrati sa igracem manje
  • xavier
    11.1k
    ja samo kažem da je b.šutal orazina d.perića a ne j.šutalaLudovic IX

    Mislim da nitko ovdje ni ne pokušava reći da je Boško razina Josipa jer da je, onda ga ne bi dobili za 4 milijuna dok za Josipa očekujemo 20 milijuna. Iz istog razloga će Josip prije ili kasnije u neki top klub, a Boško neće. Isto tako, Boška gotovo sigurno nećemo nikad prodati za takve iznose.

    No ono što svi žele reći i što je u krajnjoj liniji zapravo bitno, Boško može sjajno zamijeniti Josipa na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.