• marcio amoroso
    31.9k
    City je ovaj njihov nogomet doveo do savršenstva. Ova igra drugih i trećih opcija je baš impresivna i igraju je perfektno.

    Kod Reala trojac u sredini užasan.
  • Krizy
    35.2k
    Može li Inter ponoviti 2010.?
    Nadam se da može :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Broz još leži ispod kotača :rofl:
  • Ali
    1.9k
    Šteta, jer izgleda da će se nakon 11 godina prekinuti niz da barem jedan igrač osvaja LP sa hrvatskom zastavom.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Da je Mou trener kao i tada možda bi i mogli
  • Captain America
    13.3k
    Može li Inter ponoviti 2010.?Krizy

    S obzirom da se radi o Talijanima, a da je City poznat po brain fartu u Ligi prvaka, nije nemoguće.

    Još Inter ima Hrvata u sastavu :lol:
  • dZg1986
    384
    Ma osvaja Inter. Brozovic u 90.minuti za pobjedu i Ligu prvaka iz prvog udarca prema Cityevom golu
  • Fanboy
    2.1k
    Gledam Real, ne vidim u veznoj liniji kvalitetu koja može zamijeniti Modrića...

    Možda sam malo subjektivan i neke moje želje, ali zaista mislim jednog dana nakon Dinama gdje mu prvo želim da postigne što bolje uspjehe kako u HNL-u tako i u europskim natjecanjima...

    Ali jednog dana imam osjećaj da bi Baturina mogao zamijeniti Lukine cipele kako u reprezentaciji, tako i u Realu. Možda pretjerujem, ali taj dečko ima jako jako visoku ljestvicu, svaki njegov potez mi odiše klasom. Bila bi lijepa tradicija u svakom slučaju da imamo 10-ku u tako moćnom klubu.

    Naravno, sve nakon Dinama kao br.1, ostalo je sporedno. Međutim, kao zemlja koja ima možda najjaču veznu liniju zadnjih 6 ili 7 godina, gdje su Kova, Rakitić, Broz najbolji veznjaci liga i članovi startnih momčadi LP, Baturina mi ima najveći doseg nakon Modrića. Mogao bi postati nešto kao De Bruyne.
  • Ola
    97
    A ko bi ga trebao zamijenit?
    Nemoj mi samo reci mariano diaz
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    U finalu će igrati:

    Inter - četvrta ekipa Serie A. Ekipa u kojoj je glavni igrač 40-godišnji Džeko. Realno najslabija ekipa ovog stoljeća (a možda i ikad) koja je došla do finala lige prvaka a to su učinili zahvaljujući povoljnom ždrijebu.

    I Manchester City - legija stranaca bez ijednog karizmatičnog igrača, plastic fantastic, Guardiola koji će nakon 10 godina i potrošenih 50 milijardi eura napokon uzeti ligu prvaka....



    Više se radujem utakmici Šibenik-Osijek na Šubićevcu pred 900 gledatelja gdje i jednima i drugima gori pod nogama nego ovom finalu lige prvaka.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Plastika na kraju uvijek pobjeđuje, nažalost.
  • Papastrumf
    9.4k
    A sto danas na toj razini nije plastika? Koja je tocno razlika izmedju Man Utd i Man Citya trenutno?

    Jedni igraju s vlastitom djecom i bez love, a drugi su puni k’o brod?

    Mozes usporediti bilo koga u tih top 15-20 klubova.
  • Jaro
    5.4k
    ok,koja ke razlika izmedju plasticnog Citija i Reala. I jedni i drugi su narasli do sadasnjih velicina drzavnim/gradskim novcem. I jedni i srugi zaobilazeci pravila...
    Realno sve vece od kvartovskog kluba je plastika...
  • Fanboy
    2.1k


    Po meni je razlika ta što je okosnica Reala( Modrić, Benezema, Kroos) izrađena na pametnom dovođenju, ranije je bio Casemiro, pa na kraju Vinicius i Rodrygo su dovedeni kao mladi talentirani igrači za solidne iznose u odnosu na ono što danas vrijede...
    Većina Realovih skupih kupovina su bili promašaji....

    Hazard 115 mil eura i plaća 32 mil eura..
    Tchouameni 100 mil eura- još mlad, no daleko od ovog iznosa
    Rodriguez 75 mil eura
    Kaka 67 mil eura, ozlijede i manjak igre
    Jova 60 mil eura...

    Čak je i Bale koji je došao za 101 mil eura otišao uz zvižduke, ali čovjek je bio maestralan u onim osvajanjima Lige Prvaka, osobito u finalima. Tu su još Zidan, Figo i Ronaldo koji su opravdali skupe transfere.

    Courtois kao i Modric su dovedeni za cc 40 mil eura svaki što je jeftino za ono što su klubu donijeli...

    Možda je Ancelotti jučer trebao ubaciti Hazarda, čovjek može napraviti razliku. Očito su u nekom sukobu, no on može probiti sredinu i raditi višak kao Kovačić. Uvesti Rudigera mjesto Modrića te izbaciti Kroosa je katastrofalan potez, kao da ga je sugerirao Čačić. Čini mi se da Ancelottijev sin na klupi radi puno sugestija koje baš nisu prepametne. Real je nekad na klupi imao nekoliko veznih igrača koji su radili razliku kao Bale, Kovačić, Isco...Danas ima samo pomoćne igrače koji nisu ni približno takve kvalitete da preuzmu konce igre, Ceballos možda najbliži tome, no ne ta razina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.