• deda
    28k
    Bravo Inter :clap:

    Ne bi pet lipa dao prije sezone na ovakav rezultat.
  • Papastrumf
    9.8k

    Puno prikladnije bi bilo da je ovo polufinale EL, a ne LP.

    Nikad ne reci nikad, ali ne vidim nacina kako ovi mogu pomrsiti racune realu ili cityu u finalu.

    Razlika izmedju njih mi izgleda kao izmedju dinama i intera.
  • Droljo
    5k
    Nek real uđe u finale i karton/ozljeda benzeme i/ili modrića (sa time da im je benzema bitniji puno po meni) ima inter velike šanse. Dupliranje bokova i lukaku u 89 ciganski talijanski za 0:1 uz tučnjavu i trku 90 minuta. Jedino se bojim arapa. Tu nebu mrva šanse
  • Ali
    1.9k
    Inter pregazio Milan zasluženo. Realno Milan ima vezni red za k...
    Krunic kao muha bez glave, Messias ili kak već je rijetko viđen brazilac bez osjećaja za loptu, inače je Diaz solidan ali danas očajan.
    Broz kralj , toliko presjecanja i sprinta u napad i odmah nazad u kombinaciji sa Calhanogluom i ubitacnim bočnim pozicijama.

    Iako u nokaut fazi moraš imati i u ždrijebu sreće. Porto, Benfica, Milan nemreš si sam nacrtati bolji put do finala.
  • Neki tip
    19.3k
    Nije Inter baš tako loš da bi koeficijent bio 1,01, ali jasno je da nisu favoriti u finalu.marcio amoroso

    @xavier, jes' to ti? :smile:
  • Ola
    97
    Večeras je finale LP. Inter i Milan su totalno zalutali u polufinale.

    Al opet trebat će opreza imat Real/City, jer su to šugavi talijani koji zabiju iz nekog kornera i onda bunker do kraja.
  • masacusec
    3.1k
    Koliko god mi je Inter drag, mislim da nemaju kaj tražiti u finalu...nadam se da griješim!
  • Droljo
    5k
    I ja se nadam da griješiš.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Idemo Real, da zaokružimo ovaj dan na 2/2 :victory:
  • Papastrumf
    9.8k
    124-13 dodavanja u prvih 15 minuta.
    Ne znam jesam li to ikad vidio. Na ovoj razini sigurno nisam.
  • Krizy
    36.2k
    Obrana sezone belgijca
  • DrawTube
    3k
    Curtois na razini

    Kakav crni Martinez, ovo je najbolji golman svijeta


    Silva jedan od najpodcjenjenijih igrača ovih sezona
  • Tom Hanks
    2.6k
    Razbijaju iz plavi zasad
  • Nino Bule
    11.5k
    Dominacija ko da protif sheriffa igraju a ne reala
  • DrawTube
    3k
    Silva je igračina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.