• Zagi
    7.9k
    Ovog je prije par minuta uveo. Efektivno , nema što.
  • über alles
    1.6k
    Ahhahahahahah ,ovaj mora kofere spakirat.
  • Nino Bule
    13.9k
    Valjda bu židovi izdrzali
  • Derek Trotter
    338
    Prvo ga prime sa 40 metara kroz uši u 45., pa autogol 2 min prije kraja
  • Keyser Soze
    10.1k
    Tako je, dosta je bilo ciganskog provlačenja.
  • miro
    4.5k
    Pojeo ih Maccabi drugo poluvrijeme i taktički, ali najviše trkački. Zato mi sutra moramo paziti
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Dobra pička ova plavuša šta vodi interviju.

    Općenito ove što delaju za Arenu su dobre ženskice. :blush:
  • Markelo
    2.6k
    A meraka, a meraka
  • Captain America
    17.8k
    Četnički igrač i golman bili kod Levaje i Kalinića na instrukcijama.
  • pencilneck
    681
    Za*eban je rezultat kad stižeš 1 razlike. Zvezda je imala 2-0, potpunu euforiju na tribinama, igrala u transu i zgazila Maccabija u 45 minuta. I onda ti nekakav pacerski gol s 35 metara u petoj minuti sudačke nadoknade 1. poluvremena sve vrati na početak, tribine se ispušu, Zvezda ostala bez zraka i do kraja je Maccabi fizičkom snagom izdominirao i prošao.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Cigani su užasni fizički. Ne možeš vjerovati da je tolika razlika u fizičkoj spremi kod ove dvije momčadi.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Kaj nije da cigani ulaze u 3 pot. jer smo mi kiksali ?
    Ne kuzim sad to, jucer u 3 potu danas u europskoj ligi.
  • Stjepan
    479
    msrx34q4p6pz03id.jpg
    Jesu li on i Jakobušić u nekom krvnom srodstvu hahaah
    Obadvojica ima jako objektivne i realne vizije
  • dZg1986
    520
    Da im nema Vučića ugasili bi se odavno. Navodno im je Vučko 60 70 milijuna eura dao u prethodne 2 3 sezone, s tim da i dalje posluju s minusom.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Na prvu sam se i ja divio majstoru ali pogledao sam na indexu clanak. 100 milijuna eura u 2 godine. Znaci 50m€ na godinu sto je (koliko toliko) realno.
    Zvezdin proračun je između 25 i 30 milijuna, velik skok bi im to bio, ali da su ove godine ušli u LP nebi bio nemoguć. Sam ulazak u LP bi im bio 25m€, na dvije godine (imali bi izravan plasman u LP da su usli ove godine, mozda ce imati i ovako, nemam pojma) je 50m€. Eventualni rezultati u LP/EL bi im donijeli jos par milijuna i dalje transferi, ulaznice itd.

    Po meni je to teško izvedivo, a kako u LP nisu ni ušli neizvedivo sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.