• Krizy
    44.2k
    Slovan gubi 0-2, šteta.
    Siguran sam da djed Vladimir Weiss, da je živ, ne bi bio zadovoljan jer je sin Vladimir Weiss ostavio na klupi unuka Vladimira Weissa. 
  • rob ljubavi
    868
    Vidim Olyu ponistio VAR pogodak za 1-1.
    Otkud sad VAR, a nema ga u 2.pretkolu?
  • Infinity
    16.5k
    Gledam ovo u Istanbulu i ne mogu se oteti dojmu da je ovaj champions path glupost. Ovakve utakmice moraju odluciti putnike u LP. UEFA treba minimalizirati broj direktnih ucesnika, napraviti jake kvalifikacije i da u play offu gori sve. Pa ako netko slabiji dodje do tu da dobije kantu ili da apsolutno zasluzi tu grupu. Ne moramo nikad vise zaigrati to natjecanje, al ono mora biti elitno i kad ga izboris znas da tu sigurno pripadas.
  • Stjepan
    479
    w87gp9m0ai9n89dt.jpg
    Hmm? Var?
    Ili je greška rezultata u teksutualnom prijenošenju utakmice ?
  • Krizy
    44.2k
    Možda se koristi u parovima gdje oba kluba VAR koriste u ligi. A gdje jedan ili oba kluba nemaju VAR, onda ne koristi.
    Samo nagađam, nemam pojma.
  • Infinity
    16.5k
    Ma kakav VAR. Premotao sam sad stream. Sudac automatski svirao igranje rukom. Covjek ju smirio kao da je Abalo.

    Al kakav mentalni sklop. Sudac svirao, ovaj ga ne jebe, nosi loptu na centar, jos se tuce s golmanom za nju. Trebao mu je dati crveni, a ne zuti.
  • Infinity
    16.5k
    Evo noci, evo ludila. 1-2 u Bratislavi
  • Krizy
    44.2k
    Ajmoooo Slovan
  • Infinity
    16.5k
    Carlos i Drpic bi ovo ocistili :lol:
  • Tom Hanks
    3.1k
    Bravo Ferencvaros ubili ove
  • miro
    4.5k
    bome izgleda Olympiakos pa-pa
  • Krizy
    44.2k
    Sramotni Olympiacos, bravo za Izraelce
  • Infinity
    16.5k
    Zanimljiva noc, imam osjecaj da cijelu noc gledam grupnu fazu LP, gdje god okrenem neko ludilo.

    Poluprazan Karaiskakos, ubi ih Maccabi. Mislim da su ih debelo podcijenili.

    Ne bi bilo lose u utorak da nas zdrijeb spoji s parom Apollon - Maccabi.
  • Stjepan
    479
    Mogući protivnici Dinama za 4.pretkolo Lige prvaka:
    M.Haifa/Apollon
    Qarqbag/Ferencvaros
    Trabzonspor
    Bodo Glimt/Zalgiris
  • Krizy
    44.2k
    Ostvarila mi se želja za 3.pretkolo.
    U eventualnom play offu želim Maccabi / Apollon.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.