• Nolifer
    7.1k


    Preuzeto sa Dinamomanie
  • Bruh
    909
    miriši na rezultate nizom 1,2,X
  • Nolifer
    7.1k


    Ili znaš onu, daj mi samo pobjede....
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sve 3 tekme protiv klubova iz Dalmacije (Makarska, Zadar i Šibenik).
  • DrawTube
    3.6k
    Vidim da se ranije po forumu povlačilo to da bi bilo dobro da se promjeni "walkout" pjesma na Maksimiru, jer je ovo što sad imamo baš glupo, niti ne napali navijače. Bilo bi odlično staviti neku klupsku himnu koju već imamo, pa da na uvertiri u utakmicu svi pjevaju (Tovari i mnogi drugi klubovi to rade i uvijek bude impresivno), a sve je bolje od ovog što imamo sada.

    Čak je i Chelseaov Liquidator opasniji :lol:

  • Nino Bule
    12.2k
    Liquidatorr top pjesmica, poveznica reggae, london, cijela prica ima smisla.

    Sto se maksimira tice, ne treba puno kemijanja, ili dinamo ja volim ili kako je dobro.
  • DrawTube
    3.6k
    slažem se, možda dinamo je volim, baš kao na kraju pjesme kad se čuju samo navijači
  • vjeko1701
    6.3k
    možda dinamo je volimDrawTube

    Možda? xD
  • DrawTube
    3.6k
    50-50 je to ili kako je dobro

    Čak i da kemala stave sve je bolje od ovog danas
  • Neki tip
    19.6k
    možda dinamo je volimDrawTube

    Možda? xDvjeko1701

    50-50 je to ili kako je dobroDrawTube

    Vidim da je potreban medijator i prevoditelj pa reko da volonterski uskočim.. :smile:

    @SAS1987 se zajebava, čovjek je ciljao na igru riječi, odnosno na to da Dinamo "možda voliš".. ;)

    Jbt, kad se Slovenac uspije igrat značenjima u hrvatskom jeziku, a Hrvat zuji.. :monkey: :lol:
  • Dino
    2.4k
    Jel ja zujim il je Vjeko od danas Slovenac? :grin:
  • Ali
    2k
    Prvo uložiti malo u ozvučenje, ovo danas što imamo je nešto najlošije .
    Možda vi na sjeveru imate nešto bolje, ovo na zapadu je očaj živi. Kao da doma imaš 2 x 5w zvučnike a nafrljiš ih na volume do max i pokušavaš razveseliti sa tim zvukom cca 50 ljudi u prostoriji od 300m2... pa oni kaj su blizu ne čuju nis osim zujanja u uhu, a ovi iza neraspoznaju pjesme.
  • superSantos
    2.7k


    Imamo isto ozvučenje, zvučnici su ispod sjevera
  • Ali
    2k


    Znači isto bole uši
  • Neki tip
    19.6k
    Jel ja zujim il je Vjeko od danas Slovenac? :grin:Dino

    Zagorac, Slovenac, isti k.. :lol:

    Znači, kak sam ja uspio vidjet da je Vjekinu poruku napisao Sas, bogapitaj.. :monkey: 3 Paulanera ponedjeljkom možda nisu najpametniji početak tjedna.. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.