• vjeko1701
    6.3k
    Po onim postovima, ako u njima ima istine, izgleda mi kao Bjelica ili Vaha. Jedini povratnici s kojima bi prosjek puka bio razumno zadovoljan, posebno kad se uzme u obzir koja imena se vrte.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad dođu ovi trenuci “downa” tek onda kužim koliko volim ovaj klub

    Vrte se portali, mučnina, sreća kad procuri dobra info, napetost, frustracija…hvala Bogu pa sam dinamovac
  • plavi67
    921
    Također, jučer i danas cijeli dan na mobu vrtim forum, žena mi prigovara šta si samo na mobu, ja rekao pusti ženo, dinamo je u pitanju. Sad također, doma sam i gledam Netflix i svako malo pauziram i idem na forum, ne mogu ljudi, zovite mi doktora!
  • Mali Zeus
    10.6k
    Na poslu je lakše nego doma. Doma moraš bježati na wc itd. da provjeriš.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Evo nudi nam se ivkovic. Ne smijemo to propustitOlmic

    Obranio penal Maradoni, sasvim dovoljno za poziciju trenera i SD.
  • Jaro
    6.1k


    Takodjer... Al u neki ruku mozda i malo zalosno i govori nesto o nama. Klikove dinamo nabija kad krene lose. OK, kad srusi Tottenham bit ce to dan-dva bitno, al ovakbe situacije donose portalima klikove tjednima... Bas smo razmazeni...
  • Rex Ramae
    2.7k
    U kakvim je odnosima Bjelica sa sotonom zna li netko provjereno?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Obranio penal Maradoni, sasvim dovoljno za poziciju trenera i SD.namodi grebza

    2 puta.
  • Droljo
    6.5k

    Da. To sam napisao u pozitivnom smislu. Nije negirao dolazak
  • Ludovic IX
    6.2k
    zato radiš od kuće, u svom "uredu" di te nitko ne može zajebavat
  • Mali Zeus
    10.6k
    je, lako tako!
  • plavi67
    921
    ne to samo pokazuje da smo uz dinamo više kad je potrebno to, kad je loše, e tu sam. Fućkaš kad je dobro sve, liga prvaka, ovo ono, kad je loše , kad tonemo e tu se pokazuje ljubav
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ja radim od kuce, hvala Bogu svi cekaju u niskom startu kraj radnog vremena, niko nikog ne pila.. A ja samo refresham zonu i cekam bijeli dim..
  • Mr Anderson
    6k
    Najviše od svega mi dižu tlak ljudi s kojima sam inače dobar, a sad bi se na mrtvo mogao posvađati s njima radi komentara: ...evo, potjerali ste Mamića pa imate sad ovo...
  • Jaro
    6.1k
    s takvima se treba svadjat. Pa il ce promijeniti misljenje il ces znat da ne trebas bit dobar s njima... A siguran sam da te i dio provocira jer te znaju i znaju ti pogodit zicu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.