• masacusec
    3.2k
    Ja se samo nadam da će to dodatno polarizirati i ujediniti momčad. Tu bi nam sad trebalo malo onog Bjeličinog nabrijavanja sa "svi su protiv vas", "svi jedva čekaju da posrnete".vjeko1701

    Bjelica i čačić su reciprocitet što se nabrijavanja i motiviranja ekipe tiče.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Nebu se reklo nakon kopica lani..nije to bilo samo igrajte pa ćete pobijediti. Uvjerio ih je da je dinamo duplo bolji od onih supaka iz splita i da to moraju pokazat na terenu
  • NORTE
    9.8k
    Trenutno strepimo pred utakmicu s Lokomotivom...

    Rekao bih da ni bod nije siguran.
    Svaka čast zaslužnima u stručnom stožeru za ovakvu formu igrača.
    Ovu momčad treba dobro razbuditi.

    Volio bih kad bi i grupa posjetila trening. Reagirati na vrijeme jer ovo stvarno ne izgleda dobro.
    Probuditi ovu momčad da se bori na terenu, ako njima ne znači NAMA ZNAČI.
  • Crusades1986
    10.2k
    Nisam znao da se forma momčadi može procjenjivati nakon jednog prvenstvenog kola.
  • NORTE
    9.8k

    Dovoljno mi je vidjeti nepostojanje igre doma protiv zadnje ekipe lige.
    A forma je bila očajna i prije pauze.
    Nastavili su gdje su stali - igra ne postoji.

    Par mjeseci odmora nije bilo dovoljno stručnom stožeru da odmorenu momčad dovede u red i stvori igru, makar protiv najlošijih.
  • Crusades1986
    10.2k
    A forma je bila očajna i prije pauze.NORTE

    U kojem točno periodu sezone? Ono kad smo polusezonu završili s dvije pobjede, Šibenik 3-0 doma i kad smo Rijeci dali 7 komada?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    ma sigurno misli na poraze od Milana i Chelsea
  • Ali
    2k


    Dotakli smo dno... sluzbeno priopcenje, tko je se sastao od djelatnika kluba i o cemu razgovarao ???

    Hnk tovari su postali za nas gospodski klub koji svoj prljavi ves pere unutar svoja cetiri zida i to u vremenu jeftine tarife.... a oni su sa watsapp porukama iz svlacione bili mjerilo za glupost...

    Usput, kad se ovakve gluposti objavljuju , bojim se da je Ademi digao sidro...
    A ako i on ode, hocemo li i za njega citati da je zasluzio da se oproba u inizemstvu ? Ili je kapetan zasluzio da igra za sveti plavi dres dok on to pozeli a nakon toga se popne kat vise sa nekom ozibljnom funkcijom u klubu koji je u vrijeme dok je on nosio kapetansku traku ostvarii vjerovatno najvece uspjehe o kojima cemo pricati jednog dana unucima, kao sto su nama o rori ili zambati pricali....
  • IstokKa96
    611
    Previse je histerije u i oko kluba i nemoguce je ispratiti tko koga i zasto...do skupstine smo osudjeni na priopcenja moguce i lazna ili barem dvojbena, a tko zna kaj nas tek ceka nakon...kaj se tice transfera zasluznih igraca (meni osobno bedast naziv jer su svi na neki nacin zasluzni) ne podrzavam transfere 'izasli smo u susret' pa tako necu ni eventualni Ademijev...interes kluba uvijek na 1.mjestu...
  • Ludovic IX
    6.1k
    Ali , nisi ti baš pametan. Rečenica di u jednom dijelu kazes:"A ako i on ode, hocemo li i za njega citati da je zasluzio da se oproba u inizemstvu ? Ili je kapetan zasluzio da igra za sveti plavi dres dok on to pozeli a nakon toga se popne kat vise sa nekom ozibljnom funkcijom u klubu".. ako je sad poželio da je dosta igrao za nas, jer da mu odmah ponudimo funkciju ili ipak da ga prodamo??
  • vjeko1701
    6.1k
    Svjestan sam toga, samo mi izgleda da će to u narednom periodu biti itekako potrebno. Ovo je još ok. Ako se slučajno izgube bodovi sa Lokomotivom, slobodno se nazovemo Dinamo Dresden s obzirom kakvo će bombardiranje tek onda krenuti.

    A kaj se tiće Mede, o njegovom članku sve govori ova rečenica

    "Ispada da će u takvom scenariju Čačić biti Mamić nakon Mamića."

    Mislim...treba li kaj ovdje napisati?
  • striko
    1.3k
    Navodno će ubrzo zaposlenici dinama izdati priopćenje protiv Antolića. Ademi ima ponudu iz Njemacke a Brekalo čeka Sampdoriu. Aj da se ja okušam u prognozi
  • xyz
    840


    Zašto takva mitomanija oko demokracije, oko 1 član 1 glas? Ja sam uvijek za prosvijećeni apsolutizam u odnosu na vladavinu nekompetentne većine. Sva inicijativa dolazi od pojedinca, pojedinac je onaj koji ima viziju, dok je masa mediokritetska i ona koja slijedi i to većinom ono što joj se kaže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.