• NORTE
    9.9k
    Bruka i sramota.

    Igra i dalje ne postoji.
    Čak ni protiv uvjerljivo najneuspješnije momčadi u ligi i to na svom terenu.

    Nakon prodaje Oršića ja ne vidim način kako oni s Čačićem misle osvojiti naslov prvaka.

    Preveliki je ulog u igri da bi "nuklearnom raketom" i dalje upravljao lik koji ne zna stvoriti igru.

    Uprava je odgovorna za rezultate kluba i uskoro će vjerojatno morati razbuditi momčad, vjerujem da se čeka prvi idući kiks, ali i taj bi mogao biti presudan na kraju prvenstva.

    Ulazak u Ligu prvaka je vjerojatno nikad važniji u pogledu reforme LP koja se sprema.
    Važnost ove titule je ogromna i odgovorna uprava bi u roku odmah povukla potez.
  • xyz
    840


    Uprave nema, a Čačić je prekjučer potpisao ugovor na milijun eura neto godišnje. Može svatko biti protiv Mamića, ali ovakve gluposti kakve radi milicajac koji se povezao sa svim neprijateljima Dinama nije radio.
  • Nino Bule
    12.2k

    A cacic je potpisao na milijun eura jer je zdravko tako rekao ?
  • NORTE
    9.9k
    Čačić je prekjučer potpisao ugovor na milijun eura neto godišnjexyz
    Jedan od najgorih ugovora u povijesti kluba.
  • Zagi
    5.9k
    Rekao je Čačke da to nema veze sa istinom. Da mu je ugovor porastao za 20ak posto i da se to lako provjeri na "cometu" kaj god to je.
  • Krizy
    38.6k
    COMET HNS je napredni sustav za upravljanje natjecanjima, utakmicama, registracijama, disciplinskim postupcima, suđenjem itd
    Ovi zapisnici s utakmica su s cometa.
    syq8ve469gfakwl1.png
  • xyz
    840


    A čovjek ipak obnaša dvije odgovorne funkcije. Toliko je kompetentan...
  • xyz
    840


    Možda je to i istina. 20% njemu i ostatak onima koji su mu dali ugovor.
  • Zagi
    5.9k
    Eh, to nije specificirao.
  • Zagi
    5.9k
    A di su pare?
  • The Undertaker
    4.6k
    Za te pare mogli smo dovesti Dalića.
  • The Undertaker
    4.6k
    Inače, da ne znamo igrati protiv bunkera znamo odavno. Sad nam fali i individualne kvalitete da takve utalmice riješimo "na silu". Ne treba raditi paniku ali ne izgleda dobro. Nikad veća pauza a izgledamo iscijeđeno.
  • Krizy
    38.6k
    Ne znam, nemam pristup :lol:
  • Dammir10
    266
    Reći ću nešto što je tabu tema ali meni se čini da je Ljubičić promašaj i tu ne mislim samo o igri na beku nego općenito. On i kad se nađe u sredini donosi loše odluke, driblinga nema (sjećate li se da je ijednom predriblao protivničkog igrača otkad je u Dinamu, ja ne), vrlo je spor, centaršutevi su mu loši, na širokom prostoru ga 1 na 1 može proći ko god hoće što se najbolje vidi kad igra beka, dakle ni defanziva mu nije nešto. Znam da ovo sve zvuči kao pljuvačina ali stvarno to tako vidim. Osim solidnog udarca malo je tu kvaliteta u njegovoj igri. Drag mi je igrač ali ne mogu se zauvijek prešućivati sve njegove silne mane i loše partije koje gotovo non stop pruža..

    Kada je dolazio pričalo se da je on box to box igrač sa čeličnim plućima koji ima dobar udarac i odlične završne paseve. Ajde udarac ima ali ovo ostalo je vrlo tanko. Nakon prvih par utakmica kad sam uvidio koliko je spor pomislio sam da bi to mogao biti novi Mišić ali nažalost Mišićeva nogometna genijalnost i njegova proigravanja su dvije razine iznad Ljubičićevih. Ljubičić nit je terijer ko Gattuso (Ademi) nit je finjak ko Pirlo (Mišić). Znam da će sada ići opravdanja kako ne igra na svojoj poziciji ali tokom utakmice on često završi više prema sredini i jednostavno donosi loše odluke, gubi lopte, krivo dodaje, to nisu problemi pozicije nego nedostatka nogometnog znanja. Uostalom Čačić ga gleda na treningu i da Ljubičić išta pokazuje u vezi ne bi ispred njega u hijerarhiji veznog reda bili i vječno poluozlijeđeni i poluspremni Ademi te čak i Bulat pa i Gojak dok je bio u klubu. Slabo je to sve skupa za kapitalno pojačanje od 2,5 milijuna eura. Ljubičić je odigrao odličnu utakmicu protiv Chelsea u Zagrebu i sada na račun toga već pola godine igra u prvom sastavu. Čini se da je dobar za atmosferu u svlačionici jer je pozitivac međutim na terenu to mora puno bolje ako misli igrat u prvih 11. Da je Dinamo doveo polupristojnog lijevog beka Ljubičić bi bio prikovan za klupu i rijetko bi ulazio u igru. I ovako je po meni bolja opcija Bočkaj na beku a u vezi je Ljubičić valjda sedma opcija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.