• bbb medimurje
    3.2k
    mislim da ti htv s prenosima krece u 9 mjesecu
  • Crusades1986
    12.5k
    Prvi krug prvenstva (9 kola) neće prenosit niti jednu utakmicu. Počinju tek od drugog kruga ako sam dobro shvatio.
  • Carrasco
    4.1k
    Kad se vrate s mora, rano je još.
  • kinfa95
    489
    :lol: a onda će prenositi jednu i to u terminu kada njima odgovara
  • deda
    32.7k
    Rekli su da će tražiti da termin utakmice koju oni prenose bude nedjeljom u 15.00
  • xavier
    12.1k
    Rekli su da će tražiti da termin utakmice koju oni prenose bude nedjeljom u 15.00deda

    Da im ne upadne navečer kad imaju sve "bitne" emisije. Popodne je slobodno jer većinu sportova ionako ne prenose.
  • deda
    32.7k
    Šibenik - Zagora Unešić 5:0 Čop, Vidović 2, Kvesić, Skorup
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ful se vratio HNL na HRT vidim. Ono bumo stavili tekmu tu i tam.
  • deda
    32.7k
    U prvom kolu pravo nastupa zbog kartona nemaju sljedeći igrači:
    - Jozo Šimunović (Gorica)
    - Slavko Blagojević (Istra 1961)
    - Kristijan Lovrić (Osijek)
    - Matija Vuić (Slaven Belupo)

    Napomena da Lovrić ne može igrati ni u drugom kolu zbog crvenog kartona.
  • Ludovic IX
    7.3k
    rečeno već 30 puta - od 10. kola ako se ne varam tek.. i stadion im ide ponedjeljkom do tad a onda ide u nedjelju poslije utakmice
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus rečeno već 30 puta - od 10. kola ako se ne varam tek.. i stadion im ide ponedjeljkom do tad a onda ide u nedjelju poslije utakmiceLudovic IX

    Moje isprike što nisam redovito pratio temu stranicu po stranicu pa nisam vidio tih 30 puta kad je to bilo rečeno.
  • Fanboy
    2.6k

    Nešto sam na sportnet forumu vidio da su stavili Duvnjak da ne igra zbog kartona ?! Malo mi je bio čudno...
  • Infinity
    16.4k
    Prema sluzbenoj stranici samo ova cetvorica imaju suspenziju.
  • Neki tip
    21.3k
    Ma ovog malog Kačavendu treba kaparit dok se još oporavlja.. stranci će se sada povući na neko vrijeme, a s ovim malim se NE MOŽE pogriješiti.

    Zašto?

    Evo pričitajte intervju nakon ozljede i sve će vam biti jasno.

    Evo dio za one koji ne žele dati klik:

    Nisam baš bio korak do transfera, bolje je reći – dva koraka! Imali smo neke konkretne ponude, jedna od opcija bio je i Dinamo, ali su ponude nekih inozemnih klubova bile izdašnije. Naravno da mi je svašta u početku prolazilo kroz glavu, nije baš bio ugodan taj osjećaj kako sam propustio priliku da već sad, u igračkom smislu, zakoračim dvije-tri stepenice više. Ali, ne želim se time opterećivati, dogodilo se to što se dogodilo, ozljede su sastavni dio sporta i tako to trebam i moram prihvatiti - govori Kačavenda i ističe:

    - Nije lako, naravno da nije lako, ali nije ni pretjerano teško! Barem ja to tako gledam i vjerujem da ću se uspješno nositi s ovom situacijom. Mlad sam, na početku sam karijere i moram biti optimističan. Takve se ozljede danas uspješno liječe, pa i Pivarić je dokaz da je medicina uspjelo riješila taj problem koljena. Važno je da uz sebe imam pozitivne ljudi koji mi pomažu u svakom smislu, psihološki me jačaju i siguran sam da ću se dobro oporaviti i uspješno vratiti na travnjak.
  • Captain America
    17.7k
    Ta ozljeda nije kraj karijere ko prije 15, 20 godina i s ovakvim pristupom izvjesno je da će se Kačavenda vratit na staru razinu. Treba samo pažljivo pristupit oporavku i ne žurit s povratkom, a to je i Čabraja napomenuo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.