• db-izbjeglica
    12.8k
    ukratko, od siječnja 2020.godine, oko 22% golova su zabili iz penala :lol:

    u sezoni 2019/20 su zabili 60 golova, ajmo reći da je cca 50-50 i da su od siječnja zabili 30 golova.
    2020/21 - zabili 48 golova
    2021/22 - zabili 64 gola
    2022/23 - do sada zabili 53 gola

    ukupno je to oko 195 golova u tom periodu.

    al sigurno su suci trebali suditi i još koji po njihovoj mantri :lol:
  • DrawTube
    3k
    tovarnet.hr ja mislim nije ni objavio na fb dinsmovu pomoć s analizama, ispočetka sam mislio da je samo stranica gdje tovari čine većinu pratitelja, ali sad sam uvjeren da je to samo tovarska stranica preobučena u neku kvazi novinarsku gdje oni imaju svoje drkice
  • San Lorenzo
    11.6k
    ''Kakvi su vam prvi dojmovi s Bišćanom, koji je ipak trener drugačijeg stila?
    - Jest, drugačiji je, a dojmovi su odlični. Ekipa je s njime prodisala, trenira se jako, što možda nije bio slučaj, pa se i na to navikavamo.''
    xyz

    Dečki su godinu i pol dana bez poštenog treninga, a i dalje su uvjerljivo prvi. :rofl:
    Nikad jači HNL.
  • NitkoBitan
    12.3k
    https://www.instagram.com/p/CrQEnpnocTp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Istarska ugodno iznenadenje (nakon navijaca Istre podjednako Dinamovaca i Hajdukovaca), Vukovarsko-srijemska neugodno iznenadenje (skoro vecina Hajdukovih). Iako mislim da su postotci malo naklonjeniji Hajdukovcima nego kj je realnost jer su oni trenutno i najomrazeniji hrv klub sto znaci da ih "guglaju" i navijaci drugih klubova (u vecoj mjeri nego ostale).
  • deda
    28k
    Gdje ti tu vidiš brojke ne kužim.
  • LovroZG
    1.3k
    Više je slika. Povuci desno za brojke.
  • Krizy
    36.3k
    Sinovi bivših nogometaša u HNL-u
    fleia3pqevfp7g21.jpg
  • jp23
    2.2k
    Hmm sn - sinovi nogometaša :grimace:
  • SAS1987
    13.5k
    HNL ko HDZ
  • Rex Ramae
    2.5k
    Osjećam se nekako staro kad gledam ovo. Noa ako bude u pola ko stari, bit će zvijer.
  • Krizy
    36.3k
    Nema od njega ništa, igrač za treći rang. Teško da može drugi igrati a prvu HNL pogotovo. Još je mlad ali ne vjerujem.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Hvala na info, nisam ga pratio baš al stari Vuga mi je bio vrhunski igrač.
  • thomas22
    256
    Mali je ispodprosječni igrac i igra tam di igra samo i jedino iz razloga kaj je sin davora vugrinca! I zauzima mjesto nekom talentiranom klincu koji se potuca po posudbama.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Lokosi jedva. Sa ovom pobjedom se vraćaju u borbu za Europu. Šibeniku će biti baš mukotrpna borba za opstanak. Volio bi da ostanu, ali mislim da će biti baš teško.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.