• Infinity
    15.2k
    Smijesno je ovo. Istina da su katastrofalni rezultati Osijeka i Rijeke doveli 'pola lige' u borbu za Europu, al ovo je stvarno najucinkovitiji Slaven otkad se igra liga s deset klubova.

    Zekicev Slaven je osvojio 37 bodova u 29 kola ili 1.275 po utakmici. Ako bi zadrzali taj prosjek, Slaven bi do kraja sezone osvojio 46 bodova.

    Otkad se igra liga s 10 klubova Slaven nikad nije osvojio 46 bodova. 43 boda iz sezone 2017/18 im je rekord.

    Gledajuci ovih do sad osvojenih 37 bodova u 29 kola, Slaven je u proteklih devet sezona cak tri puta osvojio manje od 37 bodova u 36 kola i jednom je imao tocno 37.

    Realno, ovo je najbolja sezona za Slaven u posljednjih deset sezona. Istina, 2015/16 su usli u finale Kupa iz kojeg su sad ispali u polufinalu, ali im to finale nije donijelo Europu. Sad bi im ligaski plasman mogao donijeti.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zar bi se Stipic vratio uopce u Belupo? U Rigi mu ide dosta ok.

    Edit: opet smjena trenera u HNL-u a ekipa iz UPU taman snimila podcast.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne mogu vjerovati da razmišljaju smjeni Zeke. Najlošiji kadar imaju, a bore se za Europu i nepravedno su ostali bez finala kupa.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne vjerujem da to ima veze sa rezultatima. Vjerovatno ne stavlja nekog koga bi morao. Klasika.
  • deda
    28k
    Zekonja ih je spasio od sunovrata. Zamjena će se oznojiti da održi ovu razinu rezultata. Jedino ako Martina ne planira ubaciti koju kunu u jubox.
  • Infinity
    15.2k
    Nek dovedu Čačkea ili Jurčića da se pokočim od smijeha.San Lorenzo

    Navedeni dvojac je tamo ostvario jako pozitivne rezultate.

    Jurcic je sa Slavenom bio viceprvak Hrvatske.

    Cacic ih je prije par sezona spasavao ispadanja, te je na kraju imao 1.45 bodova po utakmici dok sad Zekic ima 1.275. Oni bi s Cacicem od starta i istim ucinkom bili te sezone treci, mjesto ispred Hajduka.

    Ni sad mi nije jasno zasto ih Belupo nije zadrzao, jer su za njihove standarde bili jako uspjesni, al uspjesan je i sad Zekic :chin:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Jesi se pokočio od smijeha prije godinu dana kad smo mi doveli Čačića?
  • San Lorenzo
    11.6k
    Jesi se pokočio od smijeha prije godinu dana kad smo mi doveli Čačića?Mr Anderson

    Jesam.
    Ono što sam očekivao da će se događati u rujnu/listopadu se prolongiralo na par mjeseci kasnije i to me je zapravo jedino iznenadilo kod njega.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Još jedan general poslije bitke, bravo. Inače Čačić je poznat po tome da kratkoročno po dolasku uvijek donese rezultat i podigne ekipu koju preuzme i to je opet napravio. Ako si se pokočio od smijeha kad je doveden umjesto Kopića onda ne znam jeli to bilo od sreće, zlobe ili neznanja. Kolega Infinity me preduhitrio i na finjaka ti objasnio koliko ti je promašen komentar za posao Čačića ili Jurčića u Slavenu.
  • San Lorenzo
    11.6k

    Gle, da mi se da logirat na snet i čeprkat po arhivi, mogao bih ti zaljepit postove iz travnja kad je ovaj postao vd i iz svibnja kad je postao stalni trener, nit sam general poslije bitke nit sam nogometni mastermind koji je vidio nešto što drugi nisu...lik je bio upgrade u odnosu na Kopića, ali je žalosno postavljati letvicu na način 'samo nek je bolji od ovog klauna'...Čačić je utjelovljenje onoga o čemu je Bišćan pričao u podcastu prije pola godine, da je problem Dinama prije 10-15 godina, kad se on vratio, bio izostanak bilo kakve ambicije ili vizije, plasiraj se u Europu i to je to, rezultat je nebitan.
  • immerwieder
    1.2k
    ili je Zekić već sve dogovoril s Osijekom, pa se samo traži neka formulacija,
    ipak je novi stadion solidna mrkva, a Perković je isto zapravo već bivši
  • Mr Anderson
    5.4k
    @San Lorenzo
    Pa u momentu kad je postavljen za trenera baš to je bilo jedino bitno. Da bude bolji od Kopića i da donese naslov. Tko god je malo pratio nogomet vjerovao je da on to može ko što je i napravio. Zato mi je nejasna tvoja izjava. Ko što ni ne znaš da je bio uspješan u Slavenu. Kao i Jurčić. To je poanta nog upisa. Da si blebnuo bezveze.
    Većina ljudi uključujući i mene je bio protiv toga da mu se produži ugovor. Opet na osnovi iskustva da ne traje dugo (prvi mandat u Dinamu, Reprezentacija, Maribor itd).
  • deda
    28k
    Mi konačno imamo trenera kojeg želimo, a ne privremeno rješenje kao što su bila posljednja tri. To je bila velika greška uprave zadnjih godina.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Slažem se, ali kažem. Pet kola prije kraja prvenstva kad smjenjuješ trenera teško je naći dobrog trenera koji bude kvalitetno trajno rješenje.
    Greška je kaj mu je produžen ugovor. Na kraju sezone je savršen tajming za dovesti pravog trenera. Ko što se moglo i nekog umjesto Kopića na kraju jesenskog dijela.
  • deda
    28k
    Da, slažemo se 100%.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.