• Dinamosaur
    1k
    Molim administratore da obrisu slike i videa Hajduka! Tome na zoni dinamo nije mjesto
  • Krizy
    37.8k
    Tema je 1.HNL
  • Dinamosaur
    1k
    Gledati tovare na školjci ujutro -Neprocjenjivo
  • Patak
    2.3k
    Borevković navija za Dinamo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Daj upristoji se. U facu mi se unosiš? U facu mi se unosiš, mala pi*ko? Nemoj mi se unositi! Evo ti žuti!blackbully

    Čulina, heroj a ne zločinac!
  • Ali
    2k
    Ovo može i u shit of the day
    Kaže ex-sudac, kvazi expert, da je sudac kriv za nekulturno ponašanje igrača ???
    To je kao da dođeš na prekršajni sud i sudac ti potvrdi kaznu za brzu vožnju, ti sucu opsuješ i ovaj ti priđe doda kaznu za nepoštivanje suda. I ti kažeš da je sudac kriv ???

    A vrh je da je sudac valjda trebao imati razumijevanje za nervozu jer su ovi primili dva gola u 2 minute i gubili...
    Pa jeli on sudac ili teta u vrtiću ??

    ukxpjz64w8vij7hw.jpg
  • Jaro
    5.9k
    ma samo nek kmece. Jbt obraz đon nakon prvog dijela sezone, i nakon prosle sezone gdje, oni svaku polusumnjivu situaciju potenciraju.
    Normalno, ne komentiraju Luksu i place na crno - to je u skladu s kodeksom valjda...
  • Krizy
    37.8k
    Garcia s Istrom ima najbolji učinak protiv 4 najjača kluba.

    U međusobnim dvobojima Dinama, Hajduka, Osijeka, Rijeke i Istre, ljestvica bi izgledala ovako:

    1. Dinamo - 20 (+20)
    2. Istra - 18 (-3)
    3. Hajduk - 18 (-3)
    4. Osijek - 15 (-2)
    5. Rijeka - 9 (-12)
  • Infinity
    15.3k
    Jos jedan kojeg ce kostati male utakmice :rofl:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    To je onaj što ga je Dinamo zvao a on izabrao Hajduk :rofl:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ta analiza suđenja iz slobodne dalmacije koju prenose sportske je apsolutni vrh, podsjeća na nekakav monty phyton skeč.

    Znam da se u SD ne sprdaju, jer je to psihijatrija i oni stvarno konstruiraju takve nebuloze i međusobno ih uvažavaju, al ne mogu dokučiti jel se ovi iz sportskih sprdaju ili to iz ozbiljnih pobuda plasiraju na "nacionalno tržište".
  • Efes Pilsen
    7k
    Vrh je citanje s usana gdje Livajin transkript kaze 'Sta je? Sta je? (Nekoliko psovki)' i onda sudac od rijeci do rijeci s naglaskom na picko mala sto ovaj svakako jest. Ili stavis sve psovke ili ne stavis nijednu. Ovako ispadne kraljevic Marko dobio zuti za nevino pitanje, a ne agresivno psovanje unoseci se sucu u facu.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Osijek 11 utakmica u nizu ne zna za pobjedu i još uvijek su treći na tablici..
  • San Lorenzo
    12.1k
    Osijek će novi stadion dočekat na osmom mjestu.
  • Ali
    2k
    Osijek u slobodnom padu u svim parametrima, transfer politika im je očajna. To kaj su treći samo mogu zahvaliti kaj su Belupo, i Rijeka u zadnjim temama u sudačkoj nadoknadi prosuli dva boda.
    Mislim da ih sutra stize Rijeka i gura Šibenik u borbu za ostanak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.