• Neki tip
    21.3k
    Treba tu i Bjelanovića spomenut koji je u nikad goroj financijskoj situaciji Garciji složio nikad kvalitetniju momčad.Captain America

    Ovo baš i nije točno. Istra stoji odlično u odnosu na veći dio svog postojanja.

    Prije dolaska Baska bili su uvijek na rubu provalije, onda su ovi malo po malo sve sanirali i sad su posve stabilni, isplaćuju skromno, ali na vrijeme i po tome se ne razlikuju od npr Belupa, a od kojeg uostalom imaju čak i veći proračun (proračun im je nešto veći i od Varaždinovog, Goričinog (za ovu sezonu, prošle su bili jači), možda je u Šibeniku sad malo pojačan, ali na početku sezone i od njihovog..).
  • Nino Bule
    13.4k

    Mislim da je kolega ciljao na najmanji budzet od dolaska spanjolaca, zbog ispadanja alavesa (i pretpostavljam veceg ugovora od tv prava) smanjili su im novce koje im daju za pola, sto je ogroman rez, pogotovo jer oni navodno imaju par igraca na bas jakim ugovorima koje slaven,vrazadin i gorica mogu samo sanjat.
  • Neki tip
    21.3k
    Ok, moguće da je na to mislio, ali kako znam da je Alaves u Istri nekih 4-5 godina, onda "nikad goroj" shvatih malo dugoročnije.. :)

    Kako bilo, Istra za svoj budžet zbilja lijepo posložena.
  • Captain America
    17.6k
    Mislim na ovo što je Nino rekao. Bilo je i pretjerano dramatičnih članaka ljetos da je pipa zatvorena zbog Alavesovog ispadanja u Segundu.
  • Zagi
    7.6k
    Smanjili su im budžet za 30ak posto u odnosu na prošlu sezonu.
    Bilo kako bilo, dobro su posloženi.
  • vjeko1701
    7.9k
    S jedne strane su smanjili budžet al mislim da su s druge strane maknuli neke svoje ljude, onog SD-a koji je bio nešto u rodu s nekim od vlasnika i par drugih, olakšali su put donošenja odluka jer se ne treba za sve tražiti dopuštenje od njih kojih skoro nikad nije bilo u Puli ...tako da sa tih 60-70% starog budžeta, većim tv pravima, Dinamovom LP i sposobnijim ljudima kojima nije vrhunac uzet igrača iz španjolske 4. lige...to izgleda puno ozbiljnije.

    Pa mislim da su oni prema ugovorima koje su davali nekim igračima trebali biti bez problema 5. u ligi.
  • Mlađi referent
    12.3k
    1eu3argqn5vwltze.jpeg

    Srpskooo imeee tooooooooo
  • Juznjak
    3.8k
    Bit će danas zanimljivo pratit i ovu petoricu koje jedan žuti karton dijeli od suspenzije. Grgić, Livaja, Mikanović, Mlakar i Simić. Bit će kmečanja ako se utakmica bude razvijala kao ove njihove zadnje jer mislim da bi vrlo lako mogao netko od njih žuti dobit. Osobno bih više volio da im svi igraju pa da ih ne moramo slušat
  • Nino Bule
    13.4k

    Imaju goricu prije, ne bi im bilo glupo ni ocistit se od kartona, bar livaja, svakako je nacet i treba mu odmor
  • Juznjak
    3.8k

    Pogriješio sam, požurio sam malo s derbijem, imaš pravo, onda bi se ipak mogli čistit ali opet kad se čovjek sjeti koliko im je kratka klupa mislim da bi im i ova Gorica mogla bit problem. Teško je bit pametan u njihovoj situaciji
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mikanovic ce sigurno dobiti ili danas ili protiv Gorice
  • Nino Bule
    13.4k
    Kako je ovaj krovinovic s bacanjem odvratan
  • vjeko1701
    7.9k
    Varaždin sve bolji, ovi zbilja ništa ako ne naprave nešto u 20 minuta....

    A Krovinović sa svojom teatralnošću spada u HNK.
  • seljak86
    2.5k
    Varaždin će ih ubit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.