• BBB Sibenik
    4.3k
    Vise komentara sam ode procita u stilu “HNL je talac tovara”. Možda je i dobro došla ova stanka radi SP. Malo da se ne slusa o njima jer su dosadni vise Bogu i narodu. Bitno da smo mi svoje odradili postali jesenski prvaci i svaki njihov kiks kaznili. Nakon ove frustracije komunjarskog kluba, sad sljedi za njih još jedna. To je naravno repka! Ala gušta…DZG iznad svih!
  • The Undertaker
    5.4k
    Bruno Marić je možda ovdje u pravu ali, generalno, sudačka organizacija je kompromitirana i bez novih neopterećenih ljudi povjerenja neće ni biti. Ako su Ciprani mogli doversti Mažića možemo i mi Skominu ili nekog takvog.
  • NitkoBitan
    17.6k
    12. minuta, gol Krovinovića, je li bio prekršaj u začetku akcije ili igranje rukom?

    - Bilo je naznaka, lopta ga je malo dotaknula u ruku, ali nema tu nikakve namjere. Prekršaja apsolutno nema nigdje, u začetku akcije nije bilo elemenata za uključenje VAR sobe, to je gol i ispravna odluka suca.

    Cekaj malo. Jel ruka il nije, jel uz tijelo il nije. Kakve veze ima jel imao namjeru il nije imao. Pa ovo je smijesno. I to iz usta jednog Strahonje koji je kao neki strucnjak.
  • deda
    32.7k
    Taj Strahonja je najveći šarlatan, a takav je bio i sudac. Šarlatan. Čovjek koji sudi po dojmu, a ne po pravilima.
  • deda
    32.7k
    I to spominjanje riječi namjera. Namjere nema u 90% ptekršaja.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa onda nije ni ono Barišićevo penal jer nema nikakve namjere? Krovinoviću je ovdje ruka poslužila da stekne prednost, namjerno ili ne, prekršaj, kraj priče
  • SAS1987
    14.7k
    Lako je Bruni Mariću iskreno komentirati suđenje kad ide na more sa pištoljem :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ja mislim da ljudi trebaju shvatiti kako u nogometu kod suđenja postoje sive zone.
    Pogotovo kod prekršaja, jer oni nisu nešto egzaktno poput zaleđa. Mada i tu ima situacija gdje čak ni nakon videoanalize nije najjasnija situacija.

    Prije sam se uvijek smijao onoj beusanovoj "slobodno sudačko uvjerenje", ali što sam stariji to više prihvaćam da je ta konstatacija točna.
    Jednostavno postoje situacije koje će biti diskutabilne što god sudac dosudio.

    Ovaj penal za slaven... kontakt je očit i neosporan. Sudac ga je dosudio po meni ispravno...Ljuti se hajduk i njegovi navijači.

    Da ga nije sudio...opet bi se moglo pronaći elemenata i za tu odluku. Međutim, tad bi se slaven belupo također mogao ljutiti i opet bi se povlačili repovi oko ove situacije.
  • reziser
    6.8k
    sudačka organizacija je kompromitirana i bez novih neopterećenih ljudi povjerenja neće ni bitThe Undertaker

    nemogu se sloziti s ovom konstatacijom. Po čem je kompromitirana? Znaš ti koliko vremena treba das e dobije novi kvalitetan sudac? A gledat sudačke greške i reć da su kompromitirani, po čemu?
    dovest Skominu i slične? znaš ti koliko oni imaju utakmica godišnje, da bi dolazili sudit kod nas?
    Tko bi se nadao da će na toj utakmici u Koprivnici biti tolikih problema - vezano uz neregularne uvjete, a ne sudačke greške? Tko bi na tu utakmicu slao Skominu ili slične?

    Činjenica je da magarad zadnje 2 godine vri neviđen pritisak na sve, medije, pučanstvo, službene osobe, a taj ritisam se mora smanjiti da bi se sve odigralo u regularnim uvjetima. Jer ovi uvjeti su sve osim regularni
  • The Undertaker
    5.4k
    Na suđenju Širiću i Djedoviću je dokazano da se plaćalo za pošteno suđenje. Ono što nikad nije utvrđeno je tko su bili izvršioci na terenu tj. koji su to suci koji su režirali rezultat u ovisnosti da li je klub platio ili ne. Neki vjerovatno još sude ili su u sudačkoj organizaciji. I kako sad vjerovati ikome od sudaca?
    Skominu bi doveo da bude šef sudaca umkesto Marića a ne da sudi, slično ulozi Mažića u Cipru.
  • reziser
    6.8k
    I kako sad vjerovati ikome od sudaca?The Undertaker

    nemozes tako gledati. po tom nikad nikome ne mozes vjerovati. I Širkan i Djedović su godinama daleko od suđenja i nemaju nikakv utjecaj. došli su mladi nekompromitirani suci i treba im dati povjerenje i osigurati normalne uvjete za suđenje. To kaj se vade neke odluke, što se skreće s bitne teme- a to je napad na suca nema veze s mozgom. Osnovno je da je utakmica morala biti prekinuta dok se ne steknu normalni uvjeti, a to je ili praznjenje tribine ili dijela tribine. nastavka nije smjelo biti bez obzrira što je pomoćni sudac rekao (pod pritiskom) da je u stanju nastaviti utakmicu (da li je zbilja bio u stanju normalno odraditi utakmicu? - NIJE)
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja pričam o široj slici a ne o utakmici. Utakmica je bila pa prošla, sutra će se sve zaboraviti i pomesti pod tepih ali osnovni problem ostaje. Pogledaj sastav sudačke komisije i sve će ti biti jasno. A oni, između ostalih, odlučuju tko će napredovati, tko neće itd...
  • Papastrumf
    12.4k
    Činjenica je da magarad zadnje 2 godine vri neviđen pritisak na sve, medije, pučanstvo, službene osobe, a taj ritisam se mora smanjiti da bi se sve odigralo u regularnim uvjetima. Jer ovi uvjeti su sve osim regularnireziser

    To sto ti debili cijelo vrijeme kukaju je jedna stvar. Oni se time hrane, tako prezivljavaju. Borba dobra i zla, svjetlo protiv tame bla bla.

    To da je sudacka organizacija katastrofalna je sasvim druga stvar i ona stoji. Suci su nam katastrofalni, to uostalom dokazuje i njihovo nepojavljivanje na velikoj sceni (isto kao i kod hajduka). Vodecim ljudima dokazano primanje mita za posteno sudjenje, a ne znamo o kojim sucima se radi, sto je to nego kompromitiranost?

    Slazem se s @"The Undertaker , treba nam neko strano poznato lice koje ce to dovesti u red. Ako nista, imat ce sigurno ljudi vise povjerenja.
  • reziser
    6.8k
    Baš o široj slici ti ja pričam. Uvijek mora biti netko tko će odlučivati o napredovanju na listama. Trenutni je predsjednik Marić i dajem mu svu podršku. Pitam te, tko bi trebao biti? Beusan? Ovo je kompleksan problem a ja vidim pozitivne pomake u tom segmentu, koliko god se običnim navijačima čini drugačije.
  • reziser
    6.8k
    treba nam neko strano poznato lice koje ce to dovesti u red. Ako nista, imat ce sigurno ljudi vise povjerenja.Papastrumf

    to je naš problem, uvijek više vjerujemo drugima? zašto?

    dacka organizacija katastrofalna je sasvim druga stvar i ona stoji. Suci su nam katastrofalniPapastrumf
    nikako se ne mogu složiti s ovom konstatacijom. Greške se događaju i događat će se. a to kaj magarad ide na ispiranje mozga i na ponavljanje i okretanje teza je sasvim nekaj drugo. Umjesto da se svi bavimo prekidom od 20 minuta zbog napada na sluzbenu osobu utakmice, mi tu govorimo o možebitnoj greški suca kod penala?
    Grešaka uz sve kamere, VAROve, ima i bit će, jer se uvijek sve svodi na sudačku procjenu jačine prekršaja, doj,a dal je ruka proširila dojam ili ne... grešaka ima na ligi prvaka, na puno jačim ligama nego kaj je naša. reć da je suđenje katastrofalno, po meni nikako ne stoji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.