• marcio amoroso
    36.8k
    Spavao sam dosta drugog poluvremena pa me zanima zašto se produžilo 8 minuta?
  • miro
    4.5k
    točno to. I još bih dodao drkanja Brodića i Posavca umjesto da ih s duplim pasovima ubiju, jer ovi to ne znaju branit. Hajduk je grozan i ova pobjeda im samo može zamazat oči
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Spavao sam dosta drugog poluvremena pa me zanima zašto se produžilo 8 minuta?marcio amoroso

    Realno, trebalo je biti 4-5 minuta. Dvije stanke zbog ozljeda i to je to...
  • Ali
    2.2k
    Bas mi zao varazdinaca, suci su ih krali u svakom faulu, dobili hrpu zutih a hajduk ulazi u pogibeljne startove i ni zuti ?
    Iako ovaj stanic je fakat biser, ide sahiti prema korner zastavici i 20sec do kraja glupi prekrsaj, odmah sam rekao evo im sad iz ove gluposti 2:1 i tako i bi...
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Zato sto su trebali imati bar jedan crveni
  • Carrasco
    4.1k
    Ma znam, al opet... radiš nepotreban faul i onda iz onako bezopasnog ubačaja primiš gol. Inače...0wnlb5pea7h8bx9f.jpg
  • Bosna86
    11.7k
    Jedino dobro u ovome je da im slijedi potpuni raspad… Od ove igre nema ništa, sreća će okrenuti leđa kad tad… Ne mogu ih ni suci stalno gurati… Najveći talent u univerzumu će otići kao i Ljubičić za 3-4 milje… Nema od tog lika ništa
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kada i gdje se analiziraju sudacke odluke? Jel ona emisija Stadion? Pa onaj Fossatijev dzon na nogu je cisti crveni, zar se nitko u ovoj drzavi ne usudi to javno rec nego se svi stemaju tovarima.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    hajduk napravio 22 prekršaja i dobio 2 žuta kartona
    varaždin napravio 10 prekršaja i dobio 3 žuta kartona

    fossati je bez beda mogao dobiti izravni crveni
    livaji oprošten jedan, ako ne i dva žuta kartona
    awaziemu oprošten čisti žuti karton u situaciji gdje sudac nije dosudio ni faul.

    šećer za kraj, osam minuta nadoknade, stvarno ne znam od kud je to izvučeno!

    najbolje od svega, tog čulinu hvale, spominju kao budućnost hrvatskog suđenja... :rofl:
  • seljak86
    2.6k
    Treba ih na Poljudu sad 0-5, daj Bože.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Vratila se hajducka struka, a s njom i nacin igre :grin: Kruzni tok ide dalje..
  • Nino Bule
    13.9k
    Sudacki masakr na poljudu, i awaziem i livaja su trebali pozutit vrlo rano pa bi drugacije igrali, a fossatiju su mogli direktan crveni dat, to jest napravio bi se skandal da je dinamov igrac tako startao. 8 minuta nadoknade isto potpuno besmisleno, nijedna var provjera, 9 zamjena i par prekida zbog ozljeda, max 5 min. Mene ne bi cudilo da ih se gura da hnl bude zanimljiviji jer s danasnjim kiksom ova sezona hnl-a bi bila gotova.

    Edit: sad sam drugdje procitao pa se sjetio od 9 zamjena 3 na poluvremenu varazdin uradio i 3 hajduk ekspresno odjednom nakon primljenog gola, stvarno besramna nadoknada
  • db-izbjeglica
    15.5k
    9 zamjena i par prekida zbog ozljeda, max 5 min. Mene ne bi cudilo da ih se gura da hnl bude zanimljiviji jer s danasnjim kiksom ova sezona hnl-a bi bila gotova.Nino Bule

    mislim, od kad je uvedeno 5 zamjena doslovno na svakoj tekmi ih bude toliko, dobar dio ih se napravi na poluvremenu, a u ostatku se uglavnom rade po 2-3 zamjene odjednom.
    nije bilo nikakvog VAR-a, varaždinci se nisu nešto posebno valjali i zadržavali vrijeme.
    ja fakat ne vidim od kud je on izvukao 8 minuta...tolika nadoknada bude kad se dogode prekidi zbog bakljada :lol:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Iz kojeg grada je Čulina?
  • blackbully
    4.5k
    Najgore od svega što u ovakvim pobjedama u 90+ dobiju krila i došli su na -8. Takve su najslađe. U njihovim glavama je to dostižna i vrlo mala prednost makar svi znamo da nije... Na suđenje se neće žalit i sa guštom će "mučat" jer napokon "neprijatelj broj 1" igra u njihovu korist nakon X godina. Eto, neka vam je purgeri da vidite kako je nama bilo... Kreteni.
    Iduće kolo je vjerojatno rutinski i za jedne i za druge, ali onda ih dolje na Poljudu treba zašamarat sa 3:0 da ih se ne čuje do idućeg ljeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.