• Svi na Sjever
    2.3k
    Najjači mi je hype oko Belupa jer su ljudi ni krivi ni dužni drugi,a realnost im je teška borba za opstanak...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Na posjeti im brate svaka čast. Stvarno respekt. 5 od 6 zadnjih su izgubili i njima na Slavena dođe koliko? 20 tisuća? Respekt, nema šta.
  • Jurki
    11.7k
    Idemo po fritulu. Jad od kluba i momcadi.. sljedece godine se igra turnir 4 kafica i napadamo titulu. Dambri novi ugovor da ga slucajno ne otme Real ili Liverpool. Maradoni nek prepisu pola Bacvica.. pivaj brale :rofl:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    upravo to, u biti su oni jako blizu gornje granice svojih marketinskih mogucnosti i prihoda iz tog dijela (ukljucujuci sponzorstvo).. To je u jednu ruku dobru, u drugu ruku je realnost takva da taj novac za neki ozbiljan nogomet nije gotovo pa nista..
  • deda
    32.7k
    SB gubi samo s 5:1 :joke:
  • vjeko1701
    8.4k
    Bit će zanimljivo vidjeti kaj će talijan napraviti od Rijeke. Taman da kod kolega s juga ušićari neke bodove.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Na posjeti im brate svaka čast. Stvarno respekt. 5 od 6 zadnjih su izgubili i njima na Slavena dođe koliko? 20 tisuća? Respekt, nema šta.marcio amoroso

    15, ali da, svaka čast.
  • Krizy
    43.5k
    Slaven drugi sa drugom najgorom gol-razlikom, iako su sačuvali mrežu u 5 od 8 utakmica. HNL :cool:
  • Krizy
    43.5k
    Miriše na šou
    jr3n42jdetthkg0r.jpg
  • Nousername
    664
    Bas me zanima kako ce Halilovica dovesti u red
  • Mališan
    1.8k


    Tak da će mu na zimu pokazat izlazna vrata ko i u prošlim klubovima
  • Derek Trotter
    338
    Jel zna netko mogući zbog razlog čega meni ova tema cijelo vrijeme stoji kao pročitana iako nisam pročitao nove postove u međuvremenu otkako sam zadnji put (jutros) bio na forumu?
  • Bosna86
    11.7k
    Ostala otvorena na laptopu ili si ušao na neki link pa imaš otvoren prozor
  • Krizy
    43.5k
    Novi trener Rijeke, Serse Cosmi:

    „Ponosan sam što sam trener ovog kluba. Moja je pogreška što sam tek sad došao u prvi klub van Italije. Infrastruktura je bolja od svih 15 klubova koje sam u karijeri trenirao. Potpisao sam na dvije godine. Hvala predsjedniku na ovoj šansi. Dogovorili smo se odmah, u jednu večer. O da, ta trenerska vatra još bukti u meni. Na žalost moje supruge nogomet je jedino što mi diže adrenalin. Da me bacite iz aviona ne bih imao tu navalu adrenalina kao što ju imam kad sam na travnjaku i vodim momčad na treningu ili utakmicu.“

    „Čast mi je što sam tu i dat ću sve od sebe kao da sam rođen u ovom gradu i odrastao s ovim klubom. Onu strast, da sam kao navijač Perugije postao trener tog kluba u gradu kojem sam rođen, nosim svugdje sa sobom. I radujem se upoznati novu kulturu, nove ljude, nove običaje. Nisam trener koji će visiti u hotelu i gledati u laptop. Vidjet ćete me u gradu. Po danu. A možda koji put i po noći.

    Karizmatičan lik :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.