• db-izbjeglica
    13.6k
    Moguće čak mi je tvoje realnije, ali volio bi u ligi vidjeti da Bjelica može biti za Osijek nešto kao Ferguson za United... Da trener traje u jednom klubu,pogotovo klubu kojeg smatraš svojim.serbus

    Postavlja se pitanje koliko je uopće pametno imati istog trenera cijelu vječnost. Praksa je pokazala da se takvi klubovi poprilično muče nakon odlaska osobe koja je vodila momčad cijeli niz godina. United, Arsenal, Auxerre...
  • xavier
    11.4k


    Da netko može dobiti trenera koji bi klubu donio što je Ferguson donio Unitedu, siguran sam da bi se premišljao uzeti ga ili ne jer "što ćemo 30 godina kasnije kad on ode" :chin:
  • db-izbjeglica
    13.6k
    A gle, postoje uspješniji klubovi od uniteda koji su u periodu njegovog trenerovanja promijenili valjda preko 10 trenera... I koji ni danas ne lutaju, kao što united luta zadnjih već skoro 10 godina.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Mislim da je za nas bolje da je Bjelica trener još barem 5 dana. Sumnjam da ih može bitno podići za utakmicu protiv nas.
  • xavier
    11.4k
    A gle, postoje uspješniji klubovi od uniteda koji su u periodu njegovog trenerovanja promijenili valjda preko 10 trenera... I koji ni danas ne lutaju, kao što united luta zadnjih već skoro 10 godina.db-izbjeglica

    Koliko njih na toj razini? Daj mi neke primjere...
  • blackbully
    4.5k
    Tadić dobio otkaz u Rijeci.
  • Majki2111
    2.8k
    Kakav nered u Rijeci, najlošija Rijeka unazad 7-8 godina. Baš ružno za gledati. Baš šteta. :meh: :sad: :worry:
  • jp23
    2.3k
    Stigao ti odgovor, Tadić je prva žrtva
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jos jedan pokazatelj kako se lako zajebat i precijenit rad u davljeniku. HD pun Rijekinih klinaca i rjesen dileme ostanka vs Rijeka gdje je pritisak rezultat, a love ima taman toliko da nisi sredina :grin: Misko je prvi put uskocio na domaci vagon i odmah je iskocio :rofl:
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Koliko njih na toj razini? Daj mi neke primjere...xavier

    Pa ono, praktički svi u tom financijskom razredu.
    Sad ispada da je united bio neprikosnoveni vladar europskog nogometa za vrijeme Fergusona. Koliko trenera su promijenili real, barcelona, bayern, chelsea? jesu manje uspješni od uniteda u periodu od zadnjih dvadesetak godina?

    Ja ne kažem da sir alex nije ogromnoća, ali mislim i da je razlog što se traže već deset godina poslije. Toliki period na klupi je očito mač sa dvije oštrice.
  • Zagi
    5.8k
    Nema sumnje da je Fergie ostavio ogromnu rupu ali krivnja da ju nisu popunili leži u uistinu nevjerojatno nesposobnoj upravi.
    U međuvremenu su ih prepišali City, Liverpool, Chelsea, Arsenal pa ćak i Tottenham.
  • Mlađi referent
    11.4k
    jesu manje uspješni od uniteda u periodu od zadnjih dvadesetak godina?db-izbjeglica

    Zadnjih 20 godina ne jer Fergusona nema već 10.

    Ako gledaš od trenutka kad je Ferguson vratio United u vrh engleskog i svjetskog nogometa ( 1993 ) do njegovog kraja, onda da.
    Svi klubovi koje si nabrojao su bili manje uspješni od Uniteda. Tko je i bio uspješniji u Europi, bio je puno manje uspješan u prvenstvu, dodaj tu i konkurenciju u kakvoj su radili.
  • Fanboy
    2.3k
    Dobro, ipak su talijanska liga i španjolska bile dominantnije nego engleska liga, osobito u Europi...Nitko ne tvrdi da Ferguson nije odličan trener, no oko engleske lige je daleko veća pompa nego bilo koga drugoga. Tamo kad talentiran klinac prohoda vrijedi duplo više nego ostali, slično je i sa trenerima..Oni oko svakog uspjeha odmah naprave film.

    Zna se što su bili Talijani 90-ih i ranih 2000-ih isto kao i Španjolci koji su i nastavili tradiciju. Ispada da Sampdoria nije igrala finale LP, Valencia dva puta...Da tu nije bio jedan fantastični Lazio, Deportivo, da ne govorim o ostatku konkurencije tada.

    Bayern, Barcelona, Real i Milan su uspješniji daleko klubovi od Man Utd čak i u tom periodu Fergusona.
  • pencilneck
    655
    Tadić bi meni dobio otkaz onog trenutka kad je izjavio da je ponosan na igru svoje ekipe nakon što ih je Djurgarden drugi puta silovao u samo tjedan dana. Kao da je riječ o Liverpoolu, a ne ekipi koja 20 godina u Europi nikoga nije pobijedila u gostima i najveći recentni uspjeh su im izbacivanja Estonaca i Litvanaca. Sramota na što se srozala Rijeka u vrlo kratkom periodu. Jasno, nije Tadić sam sebe stavio na klupu, tako da je ovo 100% odgovornost Palikuče, a posredno i Miškovića koji nije vidio (ili želio vidjeti) što se sprema.
  • Robredo276
    265
    Po meni je u tome kako se ispalo od Djurgardena i kako se ušlo u sezonu najmanje Tadićeva odgovornost.

    Prodali cijelu momčad, ali baš sve što vrijedi, i nakon 4 kola HNL-a ga smjenjuju, ni kolovoz još nije završio?

    Mislim da to baš ništa ne govori o Tadićevim kvalitetama. Čisto pranje ruku od vlastite odgovornosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.